2737
2739
😂😂😂😂😂حسنی به مکتب نمی‌رفت وفتی میرفت جمعه میرفت برازنده حسن ها هست من شوهرم اسمش حسن هست جمعه ه ...

😂

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
😂😂😂😂😂حسنی به مکتب نمی‌رفت وفتی میرفت جمعه میرفت برازنده حسن ها هست من شوهرم اسمش حسن هست جمعه ه ...

😂😂خدا حفظش کنه همونم خوبه الان باید یه روز به هفته اضافه بشه تعطیلی کجا بود دیگه .شنپنجه خوبه🤔

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂

بخدا اول هفته تا آخر هفته میگم فلان کار کن برو این بانک برو این جا میزنه میگه صبح بیدارم کن برم بعد می‌بینیم جمعه هست ☹️☹️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2728
😂😂خدا حفظش کنه همونم خوبه الان باید یه روز به هفته اضافه بشه تعطیلی کجا بود دیگه .شنپنجه خوبه🤔

آره خوبه😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودش غم نداره خانواده اش هم که ایران نیست هر کار دلش میخواد با ایران میکنه یه لبخند مسخره هم گوشه لب ...

من یک ماه پیش دنبال خونه برای مادرم بود یک جا خوب بود گفت ۱۶۰۰ رفتیم دیدیم بنگاه گفت ۱۷۰۰ رفتیم سرقرارداد گفت ۱۸۰۰ الان نقش حسن چیه؟مردم خودشون افتضاحن و رحم و انصاف ندارن ....

بلاخره بعد از ده سال کاربریم ترکید مرسی نی نی یار جان   
2738
من یک ماه پیش دنبال خونه برای مادرم بود یک جا خوب بود گفت ۱۶۰۰ رفتیم دیدیم بنگاه گفت ۱۷۰۰ رفتیم سرقر ...

نقش حسن 😂😂اره خب اینم هست واقعا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال دیگه بااین قیمتا باید بریم چادر بزنیم زندگی کنیم چادرنشین نشیم صلوات

دقیقااااااااا خدا بخشنده هست بنده اش هم هست نه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من تهران هستم تقريبا وسط شهر با اين قيمت اجاره ها عمرا بشه صابخونه شد ولي نميدونم چرا انقدر دلگرمم... ميدونم ٥٠٠، ٦٠٠ هزار تومن پس انداز تو ماه هيچي نميشه ولي مدام سعي ميكنم پول جمع كنم توكلم به خداست يه چيزي ته دلم بهم ميگه خيلي زودتر از اوني كه فكرشم ميكنم خونه ميخريم و يه خونه خوب هم ميخريم😊

حالا شما هم مطمئن باش صابخونه ميشي توكل به خدا