2737
2739

دخترا تابه حال شده واسه طرف مقابلتون که باهاش تو رابطه بودین آرزوی خوشبختی کنین و برین و خطتون هم عوض کنین !

اما طرف مقابل این موضوع رو نتونسته هضم کنه تو مدت کات حالا هرچندماه یا چندسال پیگیرتون باشه ؟

نه هميشه طرف مقابل رفته بعدشم سريع زن گرفته 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره. من بعد 10 سال خودم رفتم و اصلن هم نفرین نکردم.بعد مدتی برگشت ولی من دیگه ازدواج کرده بودم و الان یه بچه دارم. وقتی میبینی طرف مقابل با تو ب فکر اینده نیس پس بهتره با یه خداحافظی بری شاید زندگی بهتری منتظر تو باشه

دلیلی برای استرس وجود نداره   
2738
یکسال. یکسال من گم و گور شدم. پیدام کرد بلاخره

من طرف مقابلم غریبه نیست آشنا هستیم پسر همکار پدرمه؛ ازم خبر داره ... از اطرافیان کسب اطلاع میکنه ؛ خیلی تو این دوسال کات من امتحان کرد با افراد تیپ های مختلف ؛ جریان خوب ب خانوادش گفته بود پدرش ب پدرم نزدیک تر شد تا به جایی رسید با پدرم صاااف اومد خونمون یاد گرفته کجاست و از قدیم گذشته خانوادگی خودش برای آشنایی بیشتر به پدرم تعریف کرده بود!

خود پسر و داداششم ۳ ماه پیش،دیدم پروفایل لینکدینم دیدن کرده بودن عکساشون افتاده بود ! چندبار اینستام میخواست هک کنه نتونست و... ! اما من واکنشی به این اتفاقات نداشتم حتی یک کلمه هم تو این دوسال کات باهاش حرف نزدم چون خطمم عوض کردم 

من طرف مقابلم غریبه نیست آشنا هستیم پسر همکار پدرمه؛ ازم خبر داره ... از اطرافیان کسب اطلاع میکنه ؛ ...

وای واسه منم لیندیکنمو چک کرده بود نوتیفیکشنشو تو ایمیلم دیدم.

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
من طرف مقابلم غریبه نیست آشنا هستیم پسر همکار پدرمه؛ ازم خبر داره ... از اطرافیان کسب اطلاع میکنه ؛ ...

منم خطمو عوض کردم. اومد با پرس و جوی بسیار از اینو اون توی اینستاگرام، فامیلای منو پیدا کرد و همیشه چکشون میکرد. خونه مونو یاد گرفت و ...

بعد که تعریف کرد دیدم وای چقدر پیگیری کرده و چقدر بهتر از من فامیلامونو میشناسه

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
2706