2737
2734
عنوان

کات کردم ولی خیلی ناراحتم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 174 پست
گفتم یادته رفته بودی مسافرت گفتی شارژ ندارم و بعد رفتی تو اینستا استوری گذاشتی خیلی دلم لزت شکست یعن ...

عزیزم چرا این حرفا رو زدی بهش؟ببین من خودمم یکی لنگه دوست تو رو دارم اینارو فقط باید بی محل کرد من بهم گفت خداحافظ بلاکی بلاک کرد منم متقابلا زدم بلاکش کردم بهشم گفتم کمبود داری فقظ همین بعدشم پروفایل گذاشتم با دوستام شادم و این ور اون ورم ببین به یه هفته نرسید از بلاک دراورد بازم نرفتم سمتش تا اخر مجبور شد خودش زنگ زد و افتاد به ....خوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳ سال با ی نفر تو رابطع بودم ک همچین اخلاقای داشت بعد هزاران مصیبت سرم خورد ب سنگ که آقا ولش کن& ...

اره دقیقا فکر میکنم و نابود میشم😭😭

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..
2731
عزیزم چرا این حرفا رو زدی بهش؟ببین من خودمم یکی لنگه دوست تو رو دارم اینارو فقط باید بی محل کرد من ب ...

😭😭😭😭کاش بی تجربگی نمیکردم دوسش دارم

2738
😭😭😭😭کاش بی تجربگی نمیکردم دوسش دارم

میدونم عاشقشی ولی تو دلت نکه دار بهش نگو حالا نوبت توعه اونی بندازی دنبال خودت ازش کینه به دل بگیر و مثل خودش رفتار کن جدی میگم بهت

ای بابا چرا نمیزاره ۲ تا عاشق بهم برسه😭😭😭

از بس بدجنسه میگه در حد هم نیستین.دوستم ذره ذره داره آب میشه بمیرم براش😭😭

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
حالا منه خر دیدم بلاک کرد واتساپ و اینستامو دیلیت اکانت کردم😐😐

دور از جون عزیزم اخه خیلی سخته اون لحظه مغز ادم ارور میده نمیفهمه چکار میکنه فقط میخواد باز رابطه اتصال پیدا کنه

میدونم عاشقشی ولی تو دلت نکه دار بهش نگو حالا نوبت توعه اونی بندازی دنبال خودت ازش کینه به دل بگیر و ...

اخه من گفتم خدافظ دیگه بر نمیگرده عزیزم اینو مطمئنم

اخه من گفتم خدافظ دیگه بر نمیگرده عزیزم اینو مطمئنم

باورت میشه منم پیش خودم یک درصدم احتمال نمیدادم برگرده؟چون ادمیه که تا سمتش نری نمیاد و کات هم بکنم خودم دوباره باید برم طرفش اماااا این دفعه پا رو دلم گذاشتم و منم بلاک کردم

باورت میشه منم پیش خودم یک درصدم احتمال نمیدادم برگرده؟چون ادمیه که تا سمتش نری نمیاد و کات هم بکنم ...

چی بگم کاش همینطوری ک میگی باشه😔😔

2706