2737
2734
کسی مخالف اراستگی وپوشش متعارف نیست وکسی هم نگفته یه خانم مثل شلخته ها باشه دین همه چیزش روی اعتداله ...

یعنی محجبه نیستم ولی جلف هم نیستم

اوکی؟

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
خب فکر می کنی اگر شخصی به اعتقادات مذهبی خودش عمل کنه چی میشه؟

هیچ اتفاقی نمیفته

همونطور ک اروپا و امریکا هم بی حجابن ولی رشد فرهنگیشون از خیلیا بیشتره

نچسبیدن به چهار تار مو

شماها اصل رو ول کردین چسبیدین به فرع

ضمنا بنده قصد دارم ازدواج کنم

واسه دوستی با پسرها هزار تاراه هست خصوصا مجازی

من قصدم ازدواجه ولی به سبک غیرسنتی و دلخواه خودم

و اینکه خودم دکترای یه رشته تخصصی از بهترین دانشگاه دولیت ایرانو دارم ورتبه کنکور کشوریم زیر ۱۰۰۰

احتیاجی به امر به معروف ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب فکر می کنی اگر شخصی به اعتقادات مذهبی خودش عمل کنه چی میشه؟

ضمنا شما تاپیکو منحرف کردین

بحث لباس بود

میتونستی پیشنهاد بدی

نمیتونستی میرفتی بیرون

احتیاجی به نصیحت ندارم من

2728
هیچ اتفاقی نمیفته همونطور ک اروپا و امریکا هم بی حجابن ولی رشد فرهنگیشون از خیلیا بیشتره نچسبیدن ب ...

ببین مرمری جان عزیز فکر نکن که اروپا وامریکا که بی حجاب هستن چون رشدفرهنگی اونا ازخیلی ها بیشتره پس هیچ مشکلی ندارن مثلا امار جدایی ها وخیانت ها وتجاوزها را بیشتردقت کن اون چیزی که می تونه انسان را حفظ کنه عمل کردن به کاتولوگ سازنده است والا به جز اون هرراهی را انتخاب کنی به بیراهه کشیده خواهدشدان شاالله که با داشتن دکترا بتونی همسری پیدا کنی که هم کفو وشایستگی هایی را که انتظار داری داشته باشه والا خیلی از ازدواج های مدرن هم به مشکل وجدایی انجامیده.

من خودم مجردم 

لباس سنگین میپوشم خیلی باز و جلف نیستن لباسام عطر و ادکلن استفاده میکنم رنگ لباسام روشنه آرایش ساده میکنم در حد کرم و رژ 

از خودم راضی ام چادرم سر میکنم

😄😄😄😄

ضمنا شما تاپیکو منحرف کردین بحث لباس بود میتونستی پیشنهاد بدی نمیتونستی میرفتی بیرون احتیاجی به ...

خانم دکتر عزیزم ازشما انتظاربیشتری میرفت یک ادم با تحصیلات بالا بایدقدرت تحمل نظرات مختلف را داشته باشه براتون ارزوی خوشبختی دارم.

2738