2737
2734
عنوان

خاستگار

181 بازدید | 6 پست

ی خانومی از اول مراسم رو من چت بود اخرسر هم شماره خونمون رو از مامانم گرفت چند وقت بعد زنگ زدن اون موقعی ک زنگ زدن شعار در خانه بمانیمو بود این حرفا منم خیلی میترسیدم شاید 20 بار زنگ زدن هر بار گفتیم الان ن نمیشه تو طول این مدت خانواده من رفته بودن تحقیق بعد از چند وقت ی جلسه تو کافه گذاشتیم و ردشون کردیم ولی اونا بیخیال نشدنو دوباره هی زنگ و زنگ تا ما بعد6 ماه قبول کردیم دوباره بیان ایندفه اومدن خونمونوکلی حرفو ی جلسه هم رفتیم رستوران کلی حرفو این چیزا ولی ب دلایلی باز ردشون کردیم قبل اینکه رد کنیم کامل برادر پسره به دایی من گفته بود ما ک دیگه فامیل شدیم تخفیف بده اونم جلو ی عالمه غریبه و چنتا دوستو اشنا الان چند وقتی از خاستگاری میگذره اما فک میکنن من نامزد کردم با اون طرف حتی پسر عمم بام قهره عمم و عموم بام سر سنگینن چون فک میکنن مهر برونم بوده و ب اونا نگفتم حالا همه اینا ب کنار همه فکر مبکنن من شوهر دارم و ابروم برام خیلی مهمه ک سر ی خاستگاری نره

وا  برخورد کنین با برادر بیخودش   بهشون بگید حق نداشته برادرش چنین بگه

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تو فامیل تو جمع یا حتی ب ی آدم فوضول خبرچین تمام این حرفها ک اینجا گفتیو بگو سریعتر تا پخش نشده ن ...

زن عموم خیلی خبرچینه بش گفتم ولی بی تاثیر بود فقطم همون ی نفر تو کل فامیل فضوله من نامزد نکردم برام شایعه درست کردن ک نامزد کردم ی چنتا ادم فضول

2731
وا  برخورد کنین با برادر بیخودش   بهشون بگید حق نداشته برادرش چنین بگه

مامانم ب مامانش گفت و گفت ک خیلی ناراحت شدیم وقتی چیزی نبوده چرا حرف برا دخترم در اوردین ولی فقط معذرت خاهی کردن هی گفتن شرمنده ب خدا 

شما که یکبار رد کردین دیگه دوباره رستوران رغتن چی بود تا همه سو تفاهم کنن

بعد 6 ماه ک دوباره زنگ زدن مامانشو خاهرش اومدن خونمون دیگه ایندفه برا دیدن منو او پسره قرار تو رستوران شد با خانوادها ولی تو رستوران ی اتفاقایی افتاد ک دیگه ردشون کردیم کامل