2737
2739
عنوان

دندونپزشکی

170 بازدید | 11 پست

بنظرتون دندونپزشکی شغل چندشیه؟ اینکه دست میکنم تو دهن همه زبونشون میخوره به دستم ( حالا با این زیاد مشکلی ندارم از خون دهان میترسم)😨

خانمایی که همینجوری بودین و رفتین این رشته بیاین

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

توقبول بشوبعددرمورداین چیزاش صحبت میکنیم😄

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لطفا توذوق نزنید🙃محتوای سوال من یه چیز دیگه بود اصلا شاید من قبول شده باشم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
اگر از بزاق و خون بدت میاد چرا رفتی تجربی؟

نه بدم  نمیاد فقط از خون دهان بدم میاد خیلی

خون بقیه جاها عادیه واسم

2738

بچه ها خیلی تو ذوق زدین😢

من  خودم فکرمیکردم قبول میشم تنها پشتوانم مامام بابام بودن دیگه مطمئن شدم قبول نمیشم

مرسی از همه اونایی که راهنمایی کردن و همه اونایی ک تو ذوق زدن😢

منم بدم میومد، بهم میگفتن عادت میکنی

الان بهتر شده ولی اونجوری که عادی باشه هم نیس، بخصوص وقتی دندون رو میکشم و همراهش کلی خون و لخته و... مریض هم جلوم گاز خونیشو در میاره یا با گاز حرف میزنه🤮بهشون میگم صحبت نکنین یا میرم بیرون تا نبینم

ولی همشم خون و چیزا چندش نیس،کمر درد و اینا هم بذار کنارش چون واقعا زحمت داره ، دقت بالایی میخواد.با همه اینا من دوسش دارم،درد و مشکل جویدن یا زیبایی رو برای یه نفر حل کنی لذت بخشه!

منم بدم میومد، بهم میگفتن عادت میکنی الان بهتر شده ولی اونجوری که عادی باشه هم نیس، بخصوص وقتی دندو ...

اره واقعا خیلی خوبه ممنون که راهنمایی کردی ولی با صحبتای دوستان مطمئنم قبول نمیشم دیگه☺