2733
2734

شوهر من داشت عمل کرد

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باردار شدین ؟ میترسم تو این اوضاع کرونا بفرستمش عمل کنه

چند سال پیش عمل کرد همون روزی که مرخص شد عملیات کرد ولی باردار نشدم با اینکه جلوگیری نکرد.اللن تازه یه پسر ۳ماهه دارم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
چند سال پیش عمل کرد همون روزی که مرخص شد عملیات کرد ولی باردار نشدم با اینکه جلوگیری نکرد.اللن تازه ...

تا دوهفته بعد از عمل شنیدم فایده نداره اسپرم سالم تولید نمیشه

ولی از ماه بعدش امکان بارداری هست. میدونی گرید چند بود مال شوهرت؟

تا دوهفته بعد از عمل شنیدم فایده نداره اسپرم سالم تولید نمیشه ولی از ماه بعدش امکان بارداری هست. می ...

گرید ۳

بی شعور ۶روز بیمارستان بود تا رسید خونه مادرش به بهانهکار داشتن صدام‌کرد 😭با ترس و دلهره و لرز و استرس 😭مردم و زنده شدم 😭دیدن بخیه هد حالما بد میکرد😭

2738
گرید ۳ بی شعور ۶روز بیمارستان بود تا رسید خونه مادرش به بهانهکار داشتن صدام‌کرد 😭با ترس و دلهره و ...

چقد هول بوده😂 شاید بخاطر همون چند سالی باردار نشدی آخه میگن مراقبتهای بعدش خیلی مهمه اگه رعایت نکنن برمیگرده

راستی چرا ۶ روز بیمارستان بوده؟ میگن صب ک عمل میکنن عصر مرخص میشن

چقد هول بوده😂 شاید بخاطر همون چند سالی باردار نشدی آخه میگن مراقبتهای بعدش خیلی مهمه اگه رعایت نکنن ...

نمیدونم ۶روز نگه داشتن

دقیقا بعدش دکتر کلی دعوا کرد که چرا اینکار انجام شده .بدبختی بدترین پوزیشن بود🤣🤣🤣

نمیدونم ۶روز نگه داشتن دقیقا بعدش دکتر کلی دعوا کرد که چرا اینکار انجام شده .بدبختی بدترین پوزیشن ب ...

ای داد. بازم خدارو شکر ک بچه دار شدین الان. خدا براتون حفظش کنه😍