2733
2739
عنوان

دکترم چراغ سبز میده😀

2512 بازدید | 111 پست

سلام دوستای گلم ، من 21سالمه .دانشجوی رشته ی مدیریتم از یه خانواده ی معمولی(اینم بگم دوتاخواهرام ازدواج کردن و وضع اقتصادی اجتماعیشون توپه). از لحاظ ظاهری هم (تعریف از خودنباشه) عالی😂 قدبلند ،خوشگل مشگل و امروزی، دماغ عملی 😂 .جونم براتون بگه ک چند جلسه پشت سرهم تو درمونگاه برا دندونم وقت گرفتم که سه تا دکتر تو یه اتاقن یکی از اونا یه نگاهای خاصی بهم میکنه، ی بارم اومد به دستیارش خیلی بلند جوری ک من بشنوم گفت من شنبه سه شنبه ها صبح و عصر اینجام ، بچه ها ذهنم درگیرشه خیلییم دوسش دارم چیکارکنم ؟؟

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
2742
2740

خاهرات چی میگن؟

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
2706