2733
2734
عنوان

یک عدد بی انگیزه هستممممم تازه عروسممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 84 پست
خب شما بگو من الان چیکار کنم رشتم تجربیه ۲۱ سالمه یکم کمتر

دانشگاه نرفتی؟کلاسهای کنکور شرکت کن بشین بخون برای کنکور که دانشگاه بتونی یک رشته خوب قبول بشی،درکنارش اگر دنبال درامدی یک کار پاره وقت پیدا کن فعلا که پولی دستت بیاد و انگیزه پیدا کنی منشی دفتر ما پنج روز در هفته از ساعت هفت تا ده میاد ماهی یک و پونصد میگیره به نظرم برای یک کار موقت برای کسی که دیپلمه خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشگاه نرفتی؟کلاسهای کنکور شرکت کن بشین بخون برای کنکور که دانشگاه بتونی یک رشته خوب قبول بشی،درکنا ...

ن نرفتم دانشگاه پایم خوبه فقط نخوندم انقد فکرم مشغول بود 

2731
همیشه ناهار میاد خونه عزیزم ...

دیونه وقتی شوهرت خوبه پاشو براش ناهار درست کن..یکاری نکن ناهارم دیگه انگیزه نداشته باشه بیاد خونه....منم یه ساله عروسی کردم منم تنبل و بی انگیزم ولی اگه شوهرم خوب بود انگیزه داشتم قدرزندگیتو بدون

شوهرم خوبه خداروشکر دغدغه هامون زیاده

اره ماهم خیلی دغدغه داشتیم... خیلیییی... 😔

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
دیونه وقتی شوهرت خوبه پاشو براش ناهار درست کن..یکاری نکن ناهارم دیگه انگیزه نداشته باشه بیاد خونه... ...

چشم...

ایشالا مشکلات شمام برطرف شه برا مام همینطور آمین❤

2740

عزیزم توهرچقدرم بشینی انگیزه خودبخود نمیاد پاشو یه حرکتی بزن انگیزشم میاد هرچقدر اینجوری باشی بدتر میشه حالت . پاشو یه اهنگ شاد بزار غذاتو درست کن ظرفاتو بشور  هیچکس بجز خودت نمیتونه حالتو خوب کنه .بعدشم بی پولی و اینا هم که الان همه وضعشون همینه بلاخره میگذره همیشه که اینطوری نمیمونه توکل به خداکن 

این نیز بگذرد.......