2733
2734
عنوان

یک عدد بی انگیزه هستممممم تازه عروسممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیکار کنم خب هیچ تفریحی نداریم زیاد دعوا میکنیم پولم نداریم

تو تنها نیستی که پول نداری وضع هممون همینه خداروشکر 

بیمااااارم تو مسیحااایی بر دردم شفا بده (مولانا بقیه اللله ..😭😭😭
2738
چیکار کنم خب هیچ تفریحی نداریم زیاد دعوا میکنیم پولم نداریم

منم تا یکی دو هفته پیش مثل تو بودم  شوهرم بیکار بود خدارو شکر الان میره سرکار یه نذر کوچیک کن مخصوصا بچه ها حتما حواب میده  منم سپردم به خدا نذر یه بچه یتیم کردم الان شوهرم بعد دوسال میره سرکار

بی پولی بد دردیه کاملا میفهمت

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

افسردگی دارین احتمالا. چون دیدم تاپیک وسواس فکری هم زدین انقدر مغزتون مشغوله دیگه حوصله کارای دیگه رو ندارین . من خودم وسواس فکری دارم که تو دوران بارداری دچارش شدم . عزیزم بدون دارو درمان نمیشه حتما باید بری پیش روانپزشک و دارو استفاده کنی این بیماری سمجه ولی قابل درمان هست

اگه نمیخای طلاقت بده بلند شو ناهار درست کن😐😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
پاشو ناهار درست کن

دیر نیست خواهر؟

ما ظرفاشم شستیم

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2706