2733
2734

فعلا یک عدد مادر پشت کنکوری هستم

ان شا الله سال دیگه به سوالتون پاسخ میدم😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبل از بچه دار شدنم درس میخوندم ،کار میکردم. خونه داری هم بود به همش هم خوب می‌رسیدم الان فقط بچه داری میکنم به خونه و خودم هیچ نمیتونم برسم 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
رشتتون چیه؟ چند سالتونه ؟

20 سالمه

تجربی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من مادرم و یکروز در هفته سرکار میرم (نخواستم بیشتر) یکروز کلاس میرم و پنجشنبه اینده به امید خدا کنکور دارم و ان شاالله که دومی رو باردار میشم

فعلا راضیم ولی اگه قبول شم نمیدوتن چجوری با نوزاد و یک بچه دیگه درس میشه خوتد. خیلیم بدم میاد بخواد استرس داشته باشمو خیلی درگیر درس شم به خاطر بچم یعنی

2738

از شر درس خلاص شدم ولی قصد ادامه دادن دارم

ارشد مدیریت ساخت

کارشناسی معماری 

طراح و مجری ساختم 

راضیم🤷🏼‍♀️

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

من سال ۹۱ رفتم دانشگاه،سال۹۴ فارغ التحصیل شدم،هم درس میخوندم،هم روزی ۱۰ساعت کارمیکردم،هم کار خونه،لیسانسمم ۶ترمه گرفتم.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟
من سال ۹۱ رفتم دانشگاه،سال۹۴ فارغ التحصیل شدم،هم درس میخوندم،هم روزی ۱۰ساعت کارمیکردم،هم کار خونه،لی ...

چ خوووووووب 

منم دوست دارم درس بخونم انگیزه م زیاد نیس

😈
چ خوووووووب  منم دوست دارم درس بخونم انگیزه م زیاد نیس

من عاشق درس بودم،میخواستم واسه ارشدم بخونم،ولی اگه میخواستم سراسری قبول شم باید بکوب میخوندم کارو ول میکردم،اونموقعم اموراتمون نمیگذشت،اگرم میخواستم پیام نوریا آزادبخونم که هزینه هاش بالا بود،بازم نمیتونستم😂

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟
2706