2733
2734
عنوان

هرچی از دهنم دراومد بهش گفتم 😑😑

293 بازدید | 12 پست

میخوام پریود شم و اعصابم داغونه

نامزدم بهم قول داده بود ده روز پیش، که امروز منو تو ماشینی ببره دور دور،چون سرش شلوغ بود و درگیر کار... حالا که بهش زنگ زدم میگه کار دارم و سرم شلوغه... اینکه سرش شلوغه میدونم دروغ نمیگه اما من میخواستم غروب منو ببره که میدونم کار نداره... منم هم تلفنی هم توی واتساپ هرررررررچی از دهنم دراومد گفتم بهش و الان خیلی پشیمونم ولی همچنان از دستش عصبیم بشدت چون نمیدونه تو دوران پریود چطور رفتار کنه... جای اینکه بگه باشه میبرمت میگه سرم شلوغه میدونم امشب با دوستش میخواد بره جایی بخاطر همین قبول نکرد منو ببره.. 

بنظرتون چیکار کنم بهش پیام بدم عذرخواهی کنم بخاطر حرفای زشتم؟ لطفا راهنمایی کنید چی بنویسم و چی بگم که هم معذرت خواهی باشه هم اینکه فکر نکنه خودمو کوچیک کردم... تا چند روزم میخوام باهاش سرسنگین باشم ولی دلم نمیخواد قهر باشه، میخوام یه پیامی چیزی بدم.... شما لطفا راهنمایی کنید چی بنویسم ک تأثیر بذاره روش؟؟؟ 

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چرا پریودی رو انقد بزرگش میکنید انگار دیگه هیشکه پریود نمیشه ..یکم ب خودتون بیاید دو روز دیگه پشیمون میشی .بجای اینکه با زبون نرم حرف بزنید این رفتارای زشتو میکنید اخرش میگید چرا شوهرم سرده

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

غیر مستقیم عذرخواهی کن بگو ک ازت توقع نداشتم تو این دوره حساس ک من هستم این کارو بکنی منم دست خودم نیست رفتارم تو این دوره تویی ک باید بیشتر حواست ب من باشه و یادت باسه من چ شرایطی دارم 

اخرشم بگو نبینم دیگا از این کارا بکنی قربونت برم❤❤❤😘😍😗

من بودم اینا رو میگفتم

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣

دوران نامزدی ک واس گردش یادش بخیر من تهرانم دوسه تا پارک وجای دیدنی تهران رفته بودم اما نامزد کردیم کل تهرانو گشتیم هرهفته ی جا میرفتیم شمام پیام نده حالا ک دیگه حرفاتو گفتی بعدا اشتی کردین بگو پریود بودم اعصابم خراب بود

فعلا هیچی نگو اگه اون پیش قدم شد و معذرت خواست اونوقت توهم معذرت خواهی کن و بگو  که تو این دوران اعصابت زود بهم میریزه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶