2733
2734
عنوان

بی توجهی مادر شوهرم توی بارداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 4048 بازدید | 164 پست
دقیقا همینطوره خداروشکر بچه هامون سالمن اتفاقا خوبه چون دیگه توقع رو کم کردن منم مثل خودش شدم 

من که توقع ندارم ازش ،

بسیار امید بود مرا به خیر کسان

مرا به خیر تو امید نیست شر نرسان

مادر شوهر من میومد به اندازه یک نفر برا پسرش شام درست میکرد تازه همه کار ها رو خودم میکردم آب کش و اینا سه ماه منت میزاشت مادرم دیسک داره نمیتونه باز خواهرم یکم خوب بود ، اصل خود آدم اگه کاری نکنه کسی کمک نمی کنه 

داغپو تازه کردی 

برای بچه اولم من و زن پسر خاله شوهرم باهم باردار بودیم 

خداشاهده مادرشوهرم هر روز برای اون غذا درست میکرد و برازایمانش رفت بیمارستان اما منو یه بار گفت دوست داری بیا اینجا حالا که رفتم دیدم ویارونه های عروس خواهرشو درست کرده .

برای بچه دومم سه ماهه بودم که گفتمشون از ماه بعدش قهر کردن تا روز زایمانم الانم ده ماهه دخترمو یکبار اومده دیده همون موقع زایمان 

من که حلالش نمیکنم چون خیلی حق به گردنش داشتم

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا تعجب میکنم از همچین ادمایی مادر و مادر شوهرم من خدایی مامانم ک اصن حرفی نیست راجع بهش  ب ...

مادرشوهر من فقط وقت باردادی من دیوانه شده بود

قبلش خوب تر بود

البته دختر حسودش بی تقصیر نبود

هر جی هست زیر سر خووهرشوهراس

من امضا ندارم

سلام گلم من درکت میکنم آدم باردار خودبخود بخاطر هورمونهایی که ترسح میشه تو بدنش نیاز به محبت داره و نوازش و این موضوع اجتناب ناپذیره و برای هم هست همه همینطور میشن

منم مادرم پر کشیده فقط یک بار تو بارپاری رفتم خونه مادرشوهرم اونم رفتم براش کادو ببرم! خونشو بازسازی کرده بود ..

زن بی شعور و بی تفاوتیه من تو سه ماه اول بارداری بودم خورشت کرفس درست کرده بود!! اونم ترش ترش و ببخش بد مزههههه و تلخ

دختر خودش سال قبلش باردار بود حواسش بود اینو بخوره اونو نخوره و .. ولی جلوی خوروشت کرفس گذاشت

با اینکه میدونست من این غذا رو اصلا دوست ندارم فکر کن زن حامله صبح تا شب گرسنه موندم

این جریانات در شرایطی بود که تا قبل بارداریم مادرشوهرم هفته ای دوبار میومد خونمون و همیشع وقت ناهار میومد و قبلشم زنگ میزد دارم میام

خلاصه اکثرشون همینن بی شعور و نفهم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731

هییی 

بچه اولم باردارشدم تنهای تنها بودم شوهرم راه دور کار میکرد پیش میومد تو یخچال چیزی نبود ومن باید روی مبل دراز میکشیدم و خودم و با گوشی وتلویزیون سرگرم میکردم که یادم نیاد گشنمه نه مادری دورم بود نه مادر شوهری

الانم دومی رو باردارم همون روزاکه تنها بااین تفاوت که الان شوهرم هست وهوامو داره جز شوهرم از هیچ کس انتظار ندارم براهمشونم کار کردم در حدی که از زندگی خودم میفتادم بخاطر اونا چه مادر خودم چه مادرشوهرم اما الان خودم و شوهرمیم فقط 

خدا به زانو ها خودمون قوت بده وکمک کنه نخایم به غیر خودش به کسی امید داشته باشیم

وخدایی که به شدت کافی است....
داغپو تازه کردی  برای بچه اولم من و زن پسر خاله شوهرم باهم باردار بودیم  خداشاهده مادرشو ...

وای تو داری مادرشوهر من و توصیف می کنی 

اونم  به فکر ویار عروس داداشس بود نه من

الان بچه سوم و حامله ام از ترسم نگفتم 

گفتم بگم شروع می کنه اذیت هاش و 

حالا می ترسم بعد سه ماه بگم هم ادا دربیاره و قهر کنه 

والا دیوانه شدم از دستش

تو مادرشوهرت چون دومی و نگفتی قهر کرد؟

مادرشوهر من فقط وقت باردادی من دیوانه شده بود قبلش خوب تر بود البته دختر حسودش بی تقصیر نبود هر ج ...

دقیقا. میدونی خواهر شوهرمم باردار نمیشه. به خاطر اینکه اون خیلی حسوده به من توجه نمیکنن چون سریع به مامانش میگه شما به عروستون بیشتر توجه میکنید. 

در صورتی ک تمام خرج زندگی خواهر شوهرم خودشون میدن 

هییی  بچه اولم باردارشدم تنهای تنها بودم شوهرم راه دور کار میکرد پیش میومد تو یخچال چیزی نبود ...

حالا من دیابت بارداری داشتم می رفتم خودشون باقلوا حلوا می خوردن جلو چشم من ، برا خودشون خورشت میپختن برا من آب پز جلو چشمم میخوردن

2738
دقیقا. میدونی خواهر شوهرمم باردار نمیشه. به خاطر اینکه اون خیلی حسوده به من توجه نمیکنن چون سریع به ...

خواهرشوهرهای بی شعور من که بارادرم شده بودن

نمی دونم به چی حسودی می کردن 

جفت خواهر و مادر دیوانه 

من امضا ندارم
وای تو داری مادرشوهر من و توصیف می کنی  اونم  به فکر ویار عروس داداشس بود نه من الان بچه ...

مطمئن باش بفهمه بارداری باز ادا اصولش شروع میشه 

ببین مادرشوهر من برای همه رفت بیمارستان الی من هیچوقت نه محبتی ازش دیدم نه کاری برام کرده فقط انتظار داشته الان دختر اولیم ۸ سالشه چرت روی مادرشوهرم اینا رو نمیتونه ببینه

نه بابا اصلا براش مهم نبود که نگفتم عادتشه هر وقت عروسا مشکلی یا کاری دارن بدون بهونه قهر میکنه 

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
مطمئن باش بفهمه بارداری باز ادا اصولش شروع میشه  ببین مادرشوهر من برای همه رفت بیمارستان الی م ...

خب چه کار کنم بگم  دوباره شوهرم و پر می کنه علیه من

نگم باز بد از بدتر 

کاش زبونشون قطع شه 

چرا انقدر بدن

مطمئن باش بفهمه بارداری باز ادا اصولش شروع میشه  ببین مادرشوهر من برای همه رفت بیمارستان الی م ...

خخخ پدرشوهر و خواهر شوهر من ، هر کدوم از هروسا حامله میشیم سر زایمانمون قهر میکنن کادو نمیارن بعد چهل بچه تموم‌میشه زنگ میزنن ب پسراشون ک چرا ما رو از دیدن نومون محروم کردین خدا سرتون بیاره و ما مجبوریم بچه بعل بریم دست بوسی🤣🤣🤣یعنی سر هر سه تا بچه همین بودن اما دخترشون تا دردشون گرفت ما رو بردن دو تا عروس کافتی دخترشو کردیم

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
خواهرشوهرهای بی شعور من که بارادرم شده بودن نمی دونم به چی حسودی می کردن  جفت خواهر و مادر دی ...

من خواهر شوهرم ی پسر داره تا قبل بارداری او نقد قربون صدقه اش میرفتن انگار من نازام سه قلو باردار شدم گفتن پسر مو بدبخت کردی بد یکی افتاد گفتن این دو تا هم نمی مونن بعد موند گفتن جفت دخترن بعد دختر و پسر،شد گفتن نارس آن نمی مونن ولش کن بخونه زیاد دارم احمقا

خواهرشوهرهای بی شعور من که بارادرم شده بودن نمی دونم به چی حسودی می کردن  جفت خواهر و مادر دی ...

بخدا خواهر شوهرم زایمان کرد من از روز بستریش تا زایمانش کلا بیمارستان بودم حتی رفتم تو نمازخونه خوابیدم حالا یه پیام هم نداد حالمو بپرسه

2706