2737
2739
عنوان

بی توجهی مادر شوهرم توی بارداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 4048 بازدید | 164 پست
الان میان میگن توقع زیادی داری😶

همینم هست

من باردار بودم پر خطر هم بود قبلشم ی عمل داشتم و یک سقط مادرشوهرم ک اصلا تا هفت ماه نگفتم باردارم و نمیرفتم و مادر خودممدو سه هفته ای یکبار میرفتم 

ویارمم خیلی بد بود

البته هر کسی روحیه ش فرق داره

ولی اینجوری بعد دنیا امدن بچه هم ارامش نداره اسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه چه توقعی ادم توی بارداریش دلش توجه میخاد من تنها عروسشم. مادر هم ندارم. بخدا خودم اگه مادر شوهر ...

درک میکنم 

منم تک‌عروس هستم و‌تازه کنار مادرشوهرم هم زندگی میکنم ولی اصصصلا براشون مهم نیست

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728
اخه چه توقعی ادم توی بارداریش دلش توجه میخاد من تنها عروسشم. مادر هم ندارم. بخدا خودم اگه مادر شوهر ...

عزیزم جای خالی مادرتو یه هزارمشو مادرشوهر پر نخواهد کرد

فقط همین که حرصت ندن خدارو شکر کن

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
همینم هست من باردار بودم پر خطر هم بود قبلشم ی عمل داشتم و یک سقط مادرشوهرم ک اصلا تا هفت ماه نگفتم ...

باو من کنارش زندگی میکنم اگه توی غریبه یه لیوان آب دست من دادی مادرشوهرمم داده

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738

عزیز حق بهت میدم تو بارداری ادم دوست داره مورد الطاف دیگران قراربگیره دیکران چیزی براش بیارن اگه تو این مدار باشیا برعکس میشه من خودم تو بارداری دریغ از یه پیاله اش که کسی بهم بده ولی توقعمنداشتم ولی میدیدم حتی مهمونی نمیرم نمیکرد میزبان یه پیاله غذا برام بفرسته بگه خوب اینو ببرید برای هنکامه که نیومد

عزیزم خدا بیامرزه مادرت رو

ولی هیچ وقت از مادر شوهر توقع دلسوزی و مهربانی نداری باش

من دوبار باردار شدم

دوبارش از حسادت یا هرچیز دیگه هی اعصاب خوردی برام راه می‌ندازه نکبت

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
چه توقعاتی دارید.من مامانم کنارم بود دوست نداشتم کسی کاری برام کنه خودم همه کارام رو کردم خیلی هم لذ ...

توقغ نیست من خیلی بارداری سخت دارم همش ویار و تهوع و بی حالی. ی زبون زدن ک چیزی کم نمیکنه. ادم دلش با همین محبتا خوش میشه

همشون همینن منم ۶ ماه باردارم‌طبقه بالا من هستشش یبارنگفته خوبی یبار نگفته دلت چی میخواد  یا بیا یبار نهار یا شامی تازشم کلی دعوا و بدوبیدا گفت بهم منم جوابشو دادم چندروز یش

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706