2737
2739
عنوان

بوی بد دستشویی حالمو بهم زده دیگه 😭😖😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 6226 بازدید | 108 پست
توالت فرنگی نداره همیشه تمیر میکنم با تیرک ولی واجدای دیگه پرسیدم میگن مال ما بو نمیاد😥شانس منه&nbs ...

آه چه بد. والا چی بگم. تو اینترنت بزن شاید درمان داشته باشه 🤢🤢🤢

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوسک گیر بزن ورودی چاه ، بعدم تاید ماشین لباسشویی و نمک بریز روی سنگ و سرانیکها و حتی روشویی، خیل ...

چاه بست داره گلم باید تیرک بگیرم بریز داخل فلش تانک  که جرمای لای سنگارو ببره  شاید تاثیر داشته باشه ولی حتما باید لوله کش خبر کنیم تو اینترنت دیدم دستگاه دارن میفهمن دلیل بو از کجاست

😂😂باورکن منم حساسم سرم اومد هر روز سر شوهرم غر میزنم که یکار بکن بچم سه سالشه بو میاد میگه اه ماما ...

اخیییی الهی

خدا حفظش کنه. چه با نمک میگه 😜😜😜

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728
عزیزم منم خونم تازه ساخت بودولی مشکل شماروداشتم دستگاه خوشبوکننده گرفتم هفته ای یه باریه اسپری میذار ...

باشه عزیزم امتحان میکنم واقعا خسته شدم ار مجبوری میرم تو اتاق نمیام تو پذیرایی خداکنه بو نیاد دیگه😰

😂😂تازه دستش تکون میده میگه اه اه میگه اسپند دود کن بره خخخ مرسی گلم😘

ای جانم. الهی. خیلی پسر بچه ها بانمکن. 

زیر سایه پد درمادرش باشه انشاالله 😍😍😍

2740
باشه عزیزم امتحان میکنم واقعا خسته شدم ار مجبوری میرم تو اتاق نمیام تو پذیرایی خداکنه بو نیاد دیگه😰

امتحان کن حتی بوش تاپذیرایی هم میادانگارادکلن زدی خونه 

فقط خدا❤️❤️❤️
لوله کشی تو کف دستشویی خودتونه یا زیر سقف دستشویی طبقه پایینه؟

والا نمیدونم فقط یک لوله های هست بالای انباری حموم که کناره دستشوییه طبقه بالا میره حموم صدای اب میاد لوله ها بالای حموم هست  ولی مال دستشویی نمیدونم چطور مگه

دوست عزیز سلام  همسر من مهندس سرامیکه  میگه بعضی از روشویی ها یا سنگ دسشویی ها از جنس در ...

سلام گلم نمیدونم شاید از اون باشه ،حالا به یک لوله کش باید بگیم واقعا دیگه خیلی بوی بدی داره😞