2733
2734
عنوان

بوی بد دستشویی حالمو بهم زده دیگه 😭😖😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 6226 بازدید | 108 پست
نه هوا کش بالای پشت بوم  لوله جدا داره 😩 هرکار میکنم بوش نمیره بوی خیلی گندی میده

پس لابد مشکل از سیفونم. لعنتیا موقع ساخت سیفونو درست کار نمیزارن. چقدم بده😟😟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
نه هوا کش بالای پشت بوم  لوله جدا داره 😩 هرکار میکنم بوش نمیره بوی خیلی گندی میده

شنیدم ی چوب کبریت روشن کنی بندازی دیگه بو نمیده تو اینستا دیدم دیگه نمیدونم درسته غلطه

خدایا شکرت 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فایده نداره برای مشکل ایشون . باید اساسی حل شه. وگرنه خوشبو ‌کننده قاطی میشه اتفاقا بدتر افتضاح میشه

آه چه بد. نمیدونم والا. دوسی ام خوبه بریزه تو کاسه. یا اگه توالت فرنگی دارم ممکنه از اونم باشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2740
نخند سرت میاد😂😂😂خخخخ

خدانکشتتتت. من متنفرم اوووق

خیلی حساسم رو دستشویی😝😝😝😝🤢🤢🤢🤢🤢

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
آه چه بد. نمیدونم والا. دوسی ام خوبه بریزه تو کاسه. یا اگه توالت فرنگی دارم ممکنه از اونم باشه 🤦‍♀️ ...

توالت فرنگی نداره همیشه تمیر میکنم با تیرک ولی واجدای دیگه پرسیدم میگن مال ما بو نمیاد😥شانس منه 

نه عزیزم ولی بو میاد سردرد میشم کلابه بو حساسم خونمون خیلی خوبه تازه یکساله خریدیم فقط مشکلش همین بو ...

یه سوسک گیر بزن ورودی چاه ، بعدم تاید ماشین لباسشویی و نمک بریز روی سنگ و سرانیکها و حتی روشویی، خیلی تاثیر داره. نمک زیاد بریز 

چون نوسازه از سازنده بپرس. اون تنها کسیه که میدونه چه لوله هایی استفاده کرده و دلیل بو چی میتونه باشه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
خدانکشتتتت. من متنفرم اوووق خیلی حساسم رو دستشویی😝😝😝😝🤢🤢🤢🤢🤢

😂😂باورکن منم حساسم سرم اومد هر روز سر شوهرم غر میزنم که یکاری کن بچم سه سالشه بو میاد میگه اه مامان این بوی گند مال چیه 

نه گلم طبقه دوم  کلا خونمون۴طبقه دو واحدی هست

عزیزم منم خونم تازه ساخت بودولی مشکل شماروداشتم دستگاه خوشبوکننده گرفتم هفته ای یه باریه اسپری میذارم داخلش انقدرخوشبوشده شماهم امتحان کن اگه مشکل ازهواکش نباشه البته بعضی سازنده هاهواکش کوچیک میذارن 

فقط خدا❤️❤️❤️