2737
2734
عنوان

یه کار بد کردم😭😭😭😭

582 بازدید | 40 پست

تو خواب ادرار کردم دست خودم نبود دیشب آب زیاد خوردم خواب میدیدم تو صف دستشویی هستم نوبتم شد و رفتم داخل کارمو کردم یه آن با احساس اینکه زیر پام گرم شد از خواب پریدم دیدم اینجوری شده یه بارم هفته پیش اینجوری شد یعنی مشکل پیدا کردم؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش میادر....اکثرا بچه ها شب ادراری دارن خواب دسشویی میبینن

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2728
2738

ن خواب دیدی دیگ 

منم اکثرا خواب مییبینم از جوب میپرم اونور پاهامو تکون میدم کلا خواب از کلم میپره

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

چندسالته؟پیش میاد

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

عزیزم چیزی مهمی نیست نترس ☺️ برو دکتر بگو برات آزمایش بنویسه 

منم یه مدت عفونت کلیه گرفته بودم نمی تونستم خودم نگهدارم حتی یک دقیقه 😔 رفتم آزمایش دادم معلوم شد عفونت کلیه داشتم دکتر قرص داد خوب شدم 

شاید ب ای شمام عفونت کلیه باشه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706