2733
2734

اسي اجازه هستم منم ي سوال بپرسم

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم ۲۰سیکلمم.همش حس پری دارم.ترشح دارم کمی.کمردردپری ام دارم.نمیدونم میخام پری شم یاچی.

چون به علائم فکر می کنی اینطوری میشی علائم از هفته ۶ تا ۸ بارداری ظاهر میشه 

خداجونم به خودت سپردمش مراقبش باش آمین

منم سه روزه دیگه موعدمه. 

از کنکاوم میمیرم🙈🙈

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2738

دوستان من  تنبلي دارم و پري نامنظم و اقدام دارم اين ماه متفورمين و رژيمو و بادكش و نخوردن سرديجات و خوردن گرميجاتو دوسين و عسل و دارچين داشتم  اين چند ماه اخير تاريخ هاي پري اينجوري بود چهار ماه هر ٢٨ ماه پري ميشدم ماه پيش ١٠ پري اومد حالا بايد چكار كنم كي بيبي بزنم امروز ١٠ هستشو از ديشب فقط كمر درد شديد دارم كه اصلا قبل پري نداشتم احساس ميكنم كمرم داره كش مياد درد سينهو سفت شدن هيچوقت نداشتم و الانم ندارم كلا گيج شدم ميشه راهنمايي كنيد كي بيبي بزارم ممنون🙏🏻

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘
چون به علائم فکر می کنی اینطوری میشی علائم از هفته ۶ تا ۸ بارداری ظاهر میشه 

ن ب علائم کارندارم  ک بخام تلقین کنم باردارم

کلا خیلی کمردرد پریودی دارم.پریودمم منظم نیس هرماه ی هفته میندازم جلو.ی دوستی میگف شایدتخمک گذاریته...

2706