2733
2739

سلام بچه ها من سه سال ازدواج کردم و یه پسر ناز دارم جاریم خیلی بد دشمن با ما خیلی زیاد لطفا هم سریع قضاوت کنید خودتون بزارید جای من ی دقیقه بعد پست بزارید و جواب بدید اگ‌شوهرتون بشدت مهربون باشه براتون خرج کنه دس ب زن نداشته باشه همه چی تموم باشه و شما بشدت عاشقش باشید و ی جاری داشته باشید ک ب زندگیتون حسادت کنه و بخواد از هر راهی شده زندگیتون ازهم بپاشه چکار میکنید جاری من شد۶ بارها منو تنها کشیده کنار انقد ازشوهرم ب دروغ بد گفته اون گفته و من گفتم ن من چیزی ازش ندیدم ترمیم بوده برا گذشته بوده از وقتی اسم من رف شناسنامه اش و شدم زنش برام مهم ک چیا کرده باشه ک هیچی نبوده اینجور میگم بدتر میکنه میره همه جا ازشوهرم بد میگ خودش ب خواهر شوهرم ک چن تا دارم گفته بود خوش بحال کسی ک بخواد زن فلانی بشه خیلی شانس میاره، همیشه اطرافیان میگن مواظب زندگیت باش این خیلی حسود حالا هم اصن باهاش رابطه ندارم حتی خانواده شوهرم خوب می شناسمش توروخدا بگید چکارکنم سکوت جواب خوبیه برای این همه بدگویی ک پشت ما میکنه تا منو تحریک کنه باهاش بجنگم چون از هر راهی وارد میشه می بینه من کاری نمیکنم یا نه جواب دندان شکن بدم اخه میترسم واکنش نشون بدم و اون ب خوااسته اش برسونم میترسم بازم رس از این کاراش برداره شوهرم خیلی بی غیرت اصن حریفش نیس

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂

همیشه ب داشته هام حسودی میکنه جدیدا ی کاری کرده شوهرم برام میترسم اسم بیارم شناسایی بشم انقد آتیش گرفته ک است ی تبریک هم نگفته بهم حتی شوهرم ماشین بنامم زد افتاده ب جون شوهرش تو چرا برامن‌کاری نمیکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ب شوهرت بگو ب نظرم ک این حرفارو پشت سرش زده بزار شوهرت باهاش برخورد کنه

خدا جونم اگه میشد ب جز برکت  حرکتم از خودت میشد ممنونت میشدم🙂😓........................................                             متعهدم‌ به‌ دوست‌ داشتن تو تا ابد♡...

بنظر من اگه ادم جوشی هستی و اگه جوابشو ندی تو خودت میریزی توروش وایستا.من خودم یه مدت میگفتم باکسایی که اذیتم میکنن فقط سکوت کنم.ولی دیدم خودمو خیلی اذیت میکنم و توخودم میریزم.دیگه تصمیم گرفتم هرچی گفتن بااحترام دهنشونو ببندم نه با دعوا

ب شوهرت بگو ب نظرم ک این حرفارو پشت سرش زده بزار شوهرت باهاش برخورد کنه

شوهر عزیز من میگ من جوابی نمیدم باهاش دهن ب دهن نمیشم میشم لنگه خودش اونوقت میگ خدایی هم هست چون وضع زندگیش بد میگ خدا خوب گذاشته تو کاسه اش

تبریک نگفت که نگفت به جهنم

در مورد بدگویی های پشت سر منم بودم ناراحت می شدم ولی نیازی به جواب دادن نیست پشت سر رو ول کن حتی اگه کسی خواست واست تعریف کنه اجازه نده

اما رو در رو که شد جواب بده

این نیز بگذرد
2706