2733
2739
عنوان

کیا تاحالا شپش گرفتن

406 بازدید | 19 پست

قدرت انتقالش چقدره

خونه مادربزرگمم

ی فامیلامون شپش داره بچه هاش و خودش

بنده خدا میان مارو میبینن بعد چن سال

چکار کنم نگیرم؟ 

امکانش هس بگیریم؟ 

حال شپش زدایی ندارم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مراقب باش ب هیچ عنوان زیاد نزدیکشون نشو جای نشستنتم حتا دور باشه ازشون. . . بشدت مسری هست، توی این دوره زمونه همون بیابون نشینام ب نظافت و اراستگی اهمیت میدن تعجب میکنم شپش هنوز باشه. . . 😑

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
خیلی سریع و راحت منتقل میشه شپش قدرت پرش داده

میپره؟ 

روسری مو سفت ببندم فایده نداره؟ 

خب چکار کنم اخه

میدونم دو سه روزه فهمیدن شپش دارن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
نه شپش نمیپره

من آرایشگرم یه خانوم اومد آرایشگاهمون شپش داشت بعدش تمام وسایل و صندلی ها رو مواد زدیم‌ ولی همکارم شپش گرفت ازش

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2738
میپره؟  روسری مو سفت ببندم فایده نداره؟  خب چکار کنم اخه میدونم دو سه روزه فهمیدن شپش د ...

موهات‌پوشیده باشه چیزی نمیشه. فقط حواست باشه تشک و ملحفه و روسری و حولتون رو برندارن ... 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
میپره؟  روسری مو سفت ببندم فایده نداره؟  خب چکار کنم اخه میدونم دو سه روزه فهمیدن شپش د ...

عزیزم متاسفانه پسر من از خونه مادر شوهرم گرفته مادرشوهرمم از فامیلشون گرفته بود الان سر پسر 18ماهم شپش موندم چیکار کنم دوتارو تمیزکردم این اصلا نمی‌دونم چیکار کنم فقط هروز سرشو میگردم چیز پیدا کنم بردارم شپش خیلی زود منتقل میشه به سر یکی دیگه مخصوصا کنار هم باشی 

من آرایشگرم یه خانوم اومد آرایشگاهمون شپش داشت بعدش تمام وسایل و صندلی ها رو مواد زدیم‌ ولی همکارم ش ...

خب حرکت کرده رفته تو سرش اصلا پرش نداره

بی وفا باشی شکایت میکنند♣️با وفا باشی خیانت میکنند...

عاقا سکته کردم

چکار کنم حالا

بغل دستم نشستن

منم سه سال پیش از دخترهمسایمون گرفتم

چن ماه طول کشید تا سرم پاک شد

سعی کن نگیری ک اگه گرفتی سرت مستعد میشه

قدرت انتقالشم خیلی بالاس چون دخترهمسایمون ب خاهرم منتقل کرد خاهرمم ب من

یبار دیگ هم بعد از اون گرفتیم خودمو خاهرم

خیلی بده مواظب باش

تیکر تولدمه🌵💜
2706