2737
2734

عه وا 

خاک برسرم 😂😂🙈🙈🙈🙈🙈

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عضو شدی همینو بپرسی 😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

هیچی از بغل کردن و بوسیدن کم کم شروع میشه.هیچ نیازی به فکر و اموزش نداره.خود خداوند غریزه رو گذاشته و محبت میاد

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

ما عقد كه نكرديم ولي وقتي بعد چند سال رفاقت تصميم گرفتيم با هم باشيم خيلي يهويي منو بوسيد و منم حقيقتاً ازش خوشم ميومد و قبول كردم😅

بوسه حل نصف مسائله واقعا😂😂😂

در من كسي به طور مداوم پريشان است:))

ب مرور زمان راحت شدیم

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 
خاک بر سریش منظورم نیست😂😂😂کلا در روابط. من خیلی خحالت میکشم 

خجالت نداره گلم ک

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706