2733
2734

بچها من باردار بودم۹ هفته بودم شب لکه ببنی داشتم رفتم دکتر گفت برو سونو  رفتم سونو گفت چهار هفتشه ولی شاید سقط بشه شایدم رشد کنه تا اومدم خونه خونریزی شدید داشتم  تا دورور دوباره رفتم سونو گفت چیزی نیست تو رحمت سقط شده ولی خونریزیم ۵ روز بود  معاینه واژینال گفت دهانه رحمت  بستس احتمالا زنده باشه  ولی الان شکمم کامل جلوعه مثل باردار سفت  علائم بارداریمم دارم بنظرتون میشه نیفتاده باشه  

شکم که ربطی نداره

جایه خوب برو سونو

جنین‌و قلبش باید رویت بشه

۹ هفته و ۴ هفته خیلی اختلافه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
شکم که ربطی نداره جایه خوب برو سونو جنین‌و قلبش باید رویت بشه ۹ هفته و ۴ هفته خیلی اختلافه

خونریزیم شدید بود از این موضول ۳ هفتست میگذره من فکر میکردم سقط شده والان دیدم کامل شکمم جلوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا یعنی چی

چرا این جوری جواب دادن  بالاخره یا سده با نشده یا اون موقع که می‌خواسته بسه. چرا شیافی دارویی چیزی نداده

در کل سقطم شده باشه ناراحت نشو خیلی از خانوما شرایط شما رو داشتن مجدد خدا بهشون یه نی نی سالم و خوشگل داده

من شیعم،حیدر آقامه  
2731
وا یعنی چی چرا این جوری جواب دادن  بالاخره یا سده با نشده یا اون موقع که می‌خواسته بسه. چرا شی ...

شیاف استفاده کردم رفتم دستش‌ویی حس کردم دهانه رحمم به شدت باز شد همه گفتن سقط شده ولی حس میکنم نشده

2738
عزیزم بهتره دوباره بری سونو، ان شاالله هر چی خدا بخواد همون میشه

دوز بعد سونو گرافی اولن رفتم فکرد اومدم ببینم باردارم دکتره گفت نیستی  هیچی دبده نمیشه منم فکر کردم سقط شده دیگه چیزی نمونده

خب برو یک سونوگرافی معتبر یک دفه ممکنه بقایا مونده باشه عفونت نکنی یا اگه بچه مونده حداقل بدونی چیکار کنی براش

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
خب برو یک سونوگرافی معتبر یک دفه ممکنه بقایا مونده باشه عفونت نکنی یا اگه بچه مونده حداقل بدونی چیکا ...

رفتم‌ دو روز بعددخونریزی گفت چیزی نیست دیگه الان موندم چرا حس میکنم هست‌