2737
2739

۱.شروع زندگی برام خونه ای ک راضی باشم اجاره کنه

۲.ماهیانه مبلغ ۶۰۰ بهم بده و پول دکتر و دارو و خرج خانه رو خودش بده و این مبلغ هرساله افزایش پیدا کنه

۳.هربار در امور زندگی ب حرف و نطر من اهمیت نداد و بدون رضایت من و مشورت و سرخود عمل کرد مبلع ۵۰۰ هزار جریمه ب من پرداخت کند

ایا میشه رفت محصر و همچین تعهدی گرفت

اهل کاشان نیستممممم ،،اسم کاربریم یک قسمت از شعر سهراب سپهری هست، لطفا درباره شهرکاشان سوال نپرسید بی اطلاعم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
باش تا همچین آدمیو پیدا کنی 

پیدا کردم 

محضر همچین تعهدی ثبت میکنه؟

اهل کاشان نیستممممم ،،اسم کاربریم یک قسمت از شعر سهراب سپهری هست، لطفا درباره شهرکاشان سوال نپرسید بی اطلاعم

اگه مردی پیدا کردید که این شرایط رو قبول کرد بله میشه محضریش کرد ولی بعید میدونم تو این دوره زمونه مردی زیر بار این چیزا بره آبجی

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

فقط سومي😂😂

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2706