2733
2734
عنوان

چاکرای خورشیدی

930 بازدید | 14 پست

چاکرای شبکه خورشیدی یا چاکرای شبکه عصبی زیر معده -مانی پورا با طیف رنگی زرد و زرد طلایی است که نشانه عقل، هوش و ذهنیت است. این چاکرا بالاتر از ناف قرار گرفته‌است. رنگ زرد تأثیر مثبتی روی کبد، طحال، کیسه صفرا و اعصاب دارد و قدرت درمانی برای بیماری مرض قند و یبوست دارد و کنترل‌کننده چاقی است.
منطقه: در پشت و امتداد ستون فقرات مقابل ناف، پشت شکم
غدد اصلی: پانکراس
رنگ: زرد – طلائی
عضو وابسته: شکم، معده، کبد، دستگاه گوارش، صفرا، سیستم عصبی خودمختار.
شکل: نیلوفر ده پر

حالت طبیعت: رنگ طلایی نور خورشید همراه با گرما

عنصر: آتش

جنس کالبد: ذهنی
عملکرد: اراده. قدرت شخصی. زیرکی. دانش. وضوح ذهن. خنده. کنجکاو. خوش‌بینی. هوشیاری. شوخ‌طبعی. خود کنترلی

احساسات این مرکز: هدف و درخشش

پرکاری باعث: استرس زیاد. پرخاشگری. دیابت. خودسری. عکس العمل شدید. اگزما. تکبر. تبها. نقرس. تفریط عاطفی. مصرف الکل برای کاهش محدودیت‌ها. نیاز به آزادی احساسات. رفتار اجبارانه. ترس بیش از اندازه. بیش از اندازه محتاج به انرژی. خستگی مفرط. تورم ارگانهای گوارشی. ناتوانی از استفاده انرژی مواد قندی

کم‌کاری باعث: بی علاقه گی. بی‌اراده گی. خودخوشنودی. قربانی ذهن. بی‌اختیاری. سوهاضمه. احساسات محصور. کم انرژی. بی حالی. سنگهای صفراوی. دردهای ناشی از گاز معده. هضم ضعیف

ادامه👇👇👇

فعال کردن چاکرای سوم

رنگ طلایی نور خورشید خصوصیات چاكرای سوم شما را تقویت می كند. تماشای مزرعه ای از گندم های رسیده در زیر نور خورشید نیز چنین اثری دارد. برای رهایی از غم به گل آفتابگردان نگاه كنید.

رنگ درمانی

رنگ زرد روشن چاكرای سوم را فعال می كند، به افكار و اعصاب ما نیرو می دهد و حتی ممكن است ارتباط با دیگران را افزایش دهد. احساس خستگی درونی با رنگ زرد برطرف شده و باعث فعال شدن و تحرك شما می شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا سلامتی اندامهای گوارشی این چاکراه باید باز بشه؟ چطور بازش کنم؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
باعث چی میشن باز شدن چاکراها؟

چاکرا همه جوره یک فرد رو کنترل میکنن چه روحی چه جسمی.

باید متعادل باشن اگه خیلی باز باشن یا بسته با توجه به هر چاکرا مشکلات برای فرد به وجود میاد

بالاخره یک تاپیک خوب دیدیم🙏

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

با اجازه اين موارد هم اضافه كنم

سنگهای مربوطه: یترین. یاقوت زرد طلایی. کهربا. یاقوت زرد. طلا. چشم ببر

عنصر: آتش

فصل: تابستان

حالت: گرم و خشک

زمان خواب: ۷–۸ ساعت بسمت پشت

حالت طبیعت: رنگ طلایی نور خورشید همراه با گرما

در من كسي به طور مداوم پريشان است:))
2738
برا سلامتی اندامهای گوارشی این چاکراه باید باز بشه؟ چطور بازش کنم؟

بله!

چندتا روش گذاشتم با مدیتیشن هم میشه ولی باید اول خوب در موردشون تحقیق کنی و بدونی و فقط روی یک چاکرا کار نکنی 

بله! چندتا روش گذاشتم با مدیتیشن هم میشه ولی باید اول خوب در موردشون تحقیق کنی و بدونی و فقط روی یک ...

سایت معتبر میشناسید. برام آدرس بذارید. ممنون میشم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
بیشتر توضیح میدی برامون

خب اگه میخواید خیلی در موردشون بدونید باید خودتون درموردشون تحقیق کند تا خوب متوجه بشید.در باره همه چاکرا ها هم تاپیک میزارم

چاکراها روی کالبد اثیری قرار دارند و ارتباط بین جسم و روح هستند که انرژی هارو بین این دو رد و بدل میکنند هر چاکرا عضوهای از بدن رو هم کنترل میکنن و غدد و هورمون هارو هم کنترل میکنند و باید در تعادل باشد اگه خیلی باز باشن یا بسته مشکل برای فرد به وجود میاد چه روحی چه جسمی با توجه به اون چاکرا مثلا همین چاکرای خورشیدی پرکاری یا کم کاریشو نوشتم اگه خونده باشی

هر انسان هم 7 چاکرای اصلی داره و فرعی ها هم که زیادن

اگه چاکرای های یک فرد متعادل باشن اون فرد از همه لحاظ متعادل میشه

خب اگه میخواید خیلی در موردشون بدونید باید خودتون درموردشون تحقیق کند تا خوب متوجه بشید.در باره همه ...

بله درسته

ممنونم

خدایا در مقابل اینهمه ظلم و بی عدالتی،سکوت نکن               نجات بده سرزمینمو …
2706