2733
2734
عنوان

بزرگی دورسر درسن بارداری

141 بازدید | 8 پست

سلام توروخدا راهنمایم کنین رفتم سونو دور سرجنین رو ۴هفته بزرگتر گف ترسبدم گف دورسرش بزرگه چیزی نیس دکترم نوشت ی فوق متهصص اون سونو کرد کف دورسرش بزرگه بدنشم درشته بعد گف ی حفره هس اون بزرگه فک کنم بطن رو میگه گف ۱۰وخورده ای هس گف چن هفته بعد میای نگا میکنیم ک کم شده یا بزرگ شده توروخدا کسی اصلاعاتی داره دیگ میمیرم بقران.هفته ۳۲و ۴ روز بارداربم توهفته ۳۰ گفتن بهم این هفته میزم برا سونو 😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترا زیاد حرف میزنن استرس نده به خودت

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2731
عزیزم ایشالا این سری اوکی شه معمولا این سونوهایی ک زمان میدن مجدد مراجعه میکنی درست میشع 

اسی جان ناراحت نباش عزیزم درک میکنم آدم خیلی داغون میشه وقتی اینجور میگن منم وقتی باردار بودم گفتن آب دور بچه کمه یکی میگفت باید نارس سزارین کنی بچه رو برداری منم که عمری منتظر بچه ودنیام این بچه بود فقط داشتم میمردم تا که ی دکتر دیگه گفت با چند هفته مایعات خوردن درست میشه منم. که شب و روز فقط مایعات میخوردم بلاخره مشکل بر طرف شود به امید خدا که مشکل شنا هم بر طرف میشه چیزی نیست عزیزم استرس به خودت راه نده گلم

2738
زیاد بزرگ بود تابلو بود

اینقدر سرهاشون بزرگ بود که نگو حتی بژرگم که شده بودن یه بار برای سرماخوردکی برده بود دکتر 

دکتر کفته بود از سر بچه یه عکس بگیرید چرا اینقدر بزرگه 

در صورتی اصلا مشکلی نبود

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌