2737
2734

شهریوری ام

از تمیز کردن و مرتب بودن گفته خسته نمیشن😊

دختر خالم و دختر داییم شهریوری ان خیلی روی تمیز کردن حساسن 

ولی من حوصله ندارم کمدم رو هم تمیز کنم😑

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊

من واقعا از کمک کردن خسته نمیشم. راسته 😍😍😍✌️✌️ممنون گلم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راست میگه همسر من هیچوقت از تفریح خسته نمیشه😂😂

البته خودم از کتاب خوندن خسته میشم گاهی و میرم خوشگل میکنم خودمو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
من شهریوریم از مهمون داری وتمیز کردن اصلا خسته نمیشم اصلا بیکار باشم افسردگی میگیرم

منم شهریوریم. اصلا وقتی مهمون دارین حالم بده نمیدونم چرا انقد از مهمون بدم میاد. انقدم کثیفم همش با مامانم سر تمیزی بحث داریم. از نظر مامانم اتاق من چرکول ترین جای دنیاس. 😂😂😂

شهریوری ام از تمیز کردن و مرتب بودن گفته خسته نمیشن😊 دختر خالم و دختر داییم شهریوری ان خیلی روی ت ...

امضات خیلی قشنگه

ولی نمیگذره....

همونطوری گند مونده....

نمیگذره...

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
2706