2733
2734
اره پسرا رشد میکنن 

پسر تا ۲۵ سالگی رشد میکنه بستگی به امید و اراده و تلاش خودشداره. دختر هم تا ۲۰ سالگی دیدم رشد میکنه

اما دختر بالای ۱۷۳ نهایت خوب نیست‌

چون اکثر مردا هم میانگین ۱۷۴ یا ۱۷۵ هستن 

فقط و فقط برای خودت زندگی کن و بس

خواهرمم ۱۶ساله اس قدشم ۱۷۵ ..خیلی از قدش ناراضیه دختر عموهام بش میگن دکل ایرانسل اونم خیلی شاکیه ولی خیلی خوشکله قدش اعتمادبنفسشو اورد پایین بخصوص ک دخترای عمو اینجوربش میگن اونم همیشه نفریشون میکرد میگفت مگه دست خودمه ک اینجوربلندقد شدم تااینکه خدا بش نظر کرد وعموم زن دوم گرفته بود ویه دختر هم سن خواهرم داره ک هم قد خواهرمم هس الانم زنو بچهاش رو اورده خونه زن اولیش دیگه ساکت شدن ومیگن خیلیم خوش هیکله خخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرمم ۱۶ساله اس قدشم ۱۷۵ ..خیلی از قدش ناراضیه دختر عموهام بش میگن دکل ایرانسل اونم خیلی شاکیه ولی ...

به من میگن دکل همراه اول 😂😂😂 اما من زیاد برام مهم نیست ادم دست خودش نیست که کوتاه یا بلند باشه 

2728
منم ۱۴سالمه ولی قدم ۱۵۲نهلیت بتظرم خیلی کمه و ناراحتم چیکار کنم خیلیم کم تحرکم بلند میشم؟؟

عزیزم ناراحت نباش قد دست ادم نیست من ۱۶ سالمه قدم ۱۷۰ وزنم ۵۵ اما دوستم همقد تو هست خوبه بنظرم چند سانت بلند تر میشی