2737
2739
عنوان

جهاز😍😍😍😍عروسی

1387 بازدید | 140 پست

چجوری رسمتون؟!

عروس میبره یا ک داماد میگیره همه چی رو؟؟؟

شهر ما یابهتره بگم فامیل اشناهای ما ک خانواده دختر همه چی رو میدن فوق فوقش داماد وسایل صوتی یا یخچال بگیرخ فقط 

خیلی دوست دارم بدونم رسم بقیه شهرا رو تک و توک همینجا ی چیزایی دیدم در مورد رسم و رسومات مثلا خلعتی و چیزای دیگه چکار میکنین؟؟

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ما کوردیم هممممه چیرو داماد میده طلا میخره خونه جشن عروسی جشن عقد کللل جهاز

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

به نظر من چهار و سیسمونی رسم مزخرفیه ..هردو باید باهم تهیه کنن ...چه معنی میده عروس همه چی بخره

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
عروس و داماد های اطرافمون با هم همه ی وسایل رو میگیرن چون اکثرا شغل و درامد خوب دارن و زندگیشونو از ...

آفرین

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738

رسم مامرد همه وسایل میگیره دختر اگر دوس داشت میگیره اگرم نه نمیگیره سیسمونی هم کادو پول دوس داشتن میگیرن

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2706