2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مشکلی ندارین؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
2740
یک سال دیگع

دختر جادوگر میشه بگی ازدواج من چی میشه ازدواج میکنم یا نه

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

عاقا از من میشنوی فکرشو نکن اصلا

منم اقدام بودم هرماه کلی استرس داشتم و گریه میکردم که چرا باردار نمیشم سه ماهم لتروزول خوردم نشد

ماه آخر خودمو زدم به بیخیالی نه دارو خوردم نه گریه نه فکر، خودمو سرگرم میکردم همون ماه خدا خواست و باردار شدم، به حس دیگران نیست خودت باید به خودت حس خوب بدی

انشالله که همین ماهم نتیجه میگیری🙏❤️

دریغ کز شبی چنین سپیده سر نمیزند
من با اون شخصی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟؟

اره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706