2733
2734

اصلاااااا

البته بستگی داره

خانواده شوهر من فقط میخان سواری بگیرن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حد و مرز بااااید بینتون باشع 

این نظر منیه ک با خونواده شوهرم هیچ مشکلی ندارم. 

ی حدودی باید باشه قطعا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

آدم با آدم فرق داره

من تا یه ذره خوب میشم با مادرشوهرم شروع میکنه منو نادون وووو نشون دادن

بسیار متوهم  تخریب گر و حسود و لذت میبره از تخریب بقیه...

کلا باهاش کمتر حرف میزنم راحتم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2738
اصلا صمیمی نشو اول فکر میکنی خیلی خوب و گل و به به و چه چه هستن بعد میخواهن چنان دخالت کنن و سواری ا ...

وای وای نکن خواهر من اوایل زندگی گفتم شما هم عین خونواده خودمین تا دیدم وحشتناک دارن اذیت میکنن حتی تو شیر دادن بچه امم میگفتن که شیرت جیوه داره و شوهر بی وجدانم اصلا هیچی نمیگفت من تا ۲ماه شیر ندلشتم از بس اذیتم کردن تا الان که من نمیرم‌ی ساله شوهرمو وادار میکنن برام‌دیگه به اخر خط رسیدم‌واقعا چون من‌نه اسمشونو میارم نه کاری دارم‌هر اتفاقب هم‌تو خونه اشون بیفته شوهرم‌به من نمیگه چه خوب چه بد من از اطرافیان میشنوم خیلی بدجنسن منم اصلا به رو شوهرم نیاوردم‌گفتم‌به من مربوط نیس خواهر تازه خانواده شوهرم فامیلیم 

خیلی بستگی داره به طرفت. اگه انسانیت دارن اهل فوضولی نیستن، اهل غیبت کردن نیستن اهل دو به هم زنی نیستن.تو یک کلام شرافت دارن و مشکلی هم بینتون نیست اشکالی نداره صمیمی بشی. ولی هیچوقت هیچوقت رازهات رو به کسی نگو چه دوست چه خانواده همسر هرچقدر هم که صمیمی باشین.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

منم باهاشون خوب بودم بیشتر با اونا خوب بودم تا شوهرم تازه فهمیدم مادرشوهرم چقدددر دلش بده البته چندبارم متوجه شده بودم ولی دلم سریع صاف میشه با طرف دوباره ضربه میخورم