2737
2739

راضی هستید 

من هنوز نتونستم کنار بیام البته  خیلی نیاز به توضیح داره 

شما چطور 

با تو اطرافیانتون و آشنایان اختلاف زیاد هست ؟چطور مدیریت میکنید و احساس رضایت دارید

ما تحصیلاتمون یکی هست اما اگر من کمکش نکنم درآمدش 1/3 میشه 

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشیدا ولی خو قبل از ازدواج باید کنار میومدی،نه الان که کار از کار گذشته

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

من دو تا اپارتمان ماشین درامد همه چب دارم شوهرم دو دونگ از یکی از اپارتمان ها رو فقط داره با یه ماشین قدیمی

من همیشه خرج خودمو خودم دادم تو خرج خونم تا حدودی کمک کردم

2738

خوب میشه تو خاستگاری رد کنین دیگه ب اینجاها نکشه

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

من خودم لیسانس دارم و همسرم سوم راهنمایی. قبل از ازدواج میگفتم حتما لیسانس باشه ولی خب با توجه به یه سری چیزها دیدم عقل و شعور ادم به تحصیلاتش نیست واقعا. همسرمنم خداروشکر خیلی ادم با شعور و فهمیده ایه و نه من مدرکم رو به رخش کشیدم نه اون ناراحته. ان شاءالله بقیه کسایی هم که تحصیلات مشابه ندارن خدا بهشون ارامش و تفاهم بده تا سر یه همچین مسیله ای بینشون ناراحتی نباشه

خواهرمم لیسانسه وشوهرش دیپلمه الان خواهرم کارمیکنه وشوهرش پیش بچهاشون میمونه هرازگاهی عصری میره گناوه جنس میاره ولی مشکلی باهم ندارن ..ولی چون بچه کوچیک دارن خواهرم میگه راحت نیستم ب کسی غیر ازباباش بسپارمش ازونجا ک مادرم حوصله بچه هارو نداره ومادرشوهرش خونشون خیلییی دوره مجبورن بابای بچه ها پیششون بمونه ...بنظرم تحصیلات وشغل ملاک نیستن واینا بهونه ای هستن واس تکبر ودرنتیجه دعوا وسلب ارامش.....

2706