2733
2739
عنوان

هم خوابم میاد هم کلی کار دارم

298 بازدید | 11 پست

چندشبه نتونستم درست بخوابم دیشبم همینطور از تنگی نفس و ... باردارم ۵ ماهمه ، کارهام جلو چشممه ، از ظرف و لباس و کارهای نقاشی و ... اما حالشو ندارم پاشم خوابمم نمیبره جون بگیرم چکار کنم سنگینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای مثل من😭کلی هویج مونده باید فریزر کنم اصلا حالمم خوب نیست بالا آوردم نمیتونمم بخابم😥

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2738

دراز بكش چشماتو ببند اگه خوابت ببره كه چه بهتر نبره هم حداقل خستگيت درميره يا اگه حال دارى كتاب بخون چشمات خسته ميشه خوابت ميبره 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
ني ني اولته ؟ بخواب ك دنيا بياد حسرت ي ساعت خواب ميمونه تو دلت ؛ من خواب بودم بچم ساعت ٧ يهو گريه كر ...

آخ آخ آخ منم🤪🤪🤪🤪🤪

تازه من دوتا دارم نخوابیدم تا بزرگه بیدار بشه

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
ني ني اولته ؟ بخواب ك دنيا بياد حسرت ي ساعت خواب ميمونه تو دلت ؛ من خواب بودم بچم ساعت ٧ يهو گريه كر ...

نه گلم بچه دوممه ، بااین حسرت ها اشنام  😉 ولی الان چکار کنم خوابم میاد ولی خوابم نمیبره فکر کنم باید خودمو جمع کنم و از یه کاری شروع کنم رادیو رو روشن کنم سفره صبحانه رو پهن کنم شوهرمو صدا بزنم با هم صبحانه بخوریم بعدم برم لباسا رو بریزم تو ماشین و بعدش برم برسم به ظرفا شوهرمم بزارم سر مربای البالو و بیاد کمکم ظرفا رو اب بکشه منم برم گردگیری و ... ناهارم که امادست از دیروز خیالم راحته بعدش بریم یه حالی به ماشین بدیم و راه پله و گرد گیری گلها ، یه دستی هم به سر و گوش اتاق دخترم بکشم که دیروز مرتبش کرده ولی لازمه یه سری وسایلش مرتب تر بشه ، در ادامه روز هم به نقاشیم میرسم

خخخخ من یدونه 2سالشودارم یدونه دوماهه صب ساعت 7رفتم پیاده رویی الان اومدم .فقط پنج ساعت میتونم بخوابم

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165