2733
2739
عنوان

هرچند وقت میرید اصلاح صورت و ابرو؟

313 بازدید | 20 پست

سلام دوستان .هرچند وقت میرید برای اصلاح صورت و ابرو؟ صورتتون پر میشه میرید یا تا که جوونه میزنه میرید؟

من خودم بعضی وقتا هر 4ماه بعضی وقتا هر دوماه(صورتم کامل پر میشه بعد میرم,چون حال ندارم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازاسفندبخاطرکرونانرفتم توخونه خودم صورتم کامل تمیز میکنم(باکرم یاپودر یا وکس) زیرابروهامم اضافه هاش برمیدارم

قشنگم شده اسپورتی متفاوت آریشگاه ها خراب کرده بودن

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
2738
نمیسوزه با اینا؟من یبار سبیلامو با کرم زدم کامل زخم شد

ن 

من چندسال استفاده میکنم

اهل کاشان نیستممممم ،،اسم کاربریم یک قسمت از شعر سهراب سپهری هست، لطفا درباره شهرکاشان سوال نپرسید بی اطلاعم

موهای گونه هام وایتابور زیادپیدانیس سیبیلام پیداست و یکم پیشونی..سیبیلارو خودم برمیدارم بعدم باکرم اوکی دیگ تقریبا ولی دوس دارم بدون موباشم پیداهم نباشه چون صورت سفیدتروشفاف ترقبلا۱ونیم ماه یبارمیرفتم از وقتی کرونااومده 🤗خودم توخونه با شمع برمیدارم دستکاه ندارم ب روش بن ماری. 😅ابروهامم فقط کوتاهشون میکنم و زیرش یکم مرتب .برا ابرو دیگ میخام برم ولی اصلاح نه ابرو میشه ادم وسایل خودشو ببره و زیادم طول نمیکشه ولی اصلاح بایندوایتانه ‌.باشمع خوبه راحته توخونه

2706