2752
2734
عنوان

علائم مسخرررررررره 😡😢😡 ... خوشحالی شوهر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3394 بازدید | 217 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زعفران وسیاه دانه...‌انقدرخوردم طنابم رفتم ۲هفتش بود ولی سقط نشد بچه سمجی🤣 من دیگه گفتم هرچی قسمت ب ...

😳🙄 احتمالا دخمله بچه ات 😍 اخی ناااااازی معلومه بچه محکمی بار میاد 😂😂😂

من دقیقا وقتیکه فکر میکردم پریود میشم مامان شدم😶😶😶

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
ماما؟؟😐😳😬.😋

اره😁😁

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خوش به حالت شوهرت بچه نمیخواهد، کاش شوهر من هم بچه نمی خواست😭😭😭😭 خسته ام از زندگی که به خاطر بچ ...

درکت میکنم خیلی سخته ماهم مشکل داریم و کلی هزینه درمان واقعا حرص میخورم که پولی که با زحمت درمیاریمو باید بدیم دوا دکتری که معلوم نیست جواب بده یا نه .درحالیکه حق طبیعیه هر ادمیه که بچه دار شه

.
میگه هزینه اش زیاد میشه از پسش بر نمیام ... همکاراش بهش گفتن هزینه سونو و ازمایش و کلی چیزای دیگه بچ ...

خب باید قبل از ازدواج اینارو میگفت متاسفانه اگه مرد بچه نخواد کار خیلی سخت میشه منکه شوهرم عاشق بچس ولی من نه هیچ کمکی توی بچه داری یا حاملگیم نکرد خدا به داد شما برسه که تازه مخالفم ست

2706