2737
2739
عنوان

علائم مسخرررررررره 😡😢😡 ... خوشحالی شوهر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3393 بازدید | 217 پست
اره شدید. بدون هماهنگیش اصلا بچه نیار حتما قبلش ببرش،مشاوره. من مامام تو بیمارستان همکارم گفت اگه ...

اره اونم هست ولی الان شوهرم ۳۴ سالشه دیگه دیره خوب 😐 منم ۲۵ سالمه دوس دارم یه مامان جوووون باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اره اونم هست ولی الان شوهرم ۳۴ سالشه دیگه دیره خوب 😐 منم ۲۵ سالمه دوس دارم یه مامان جوووون باشم&nbs ...

بیخیال بابا.من ۲۸ سالمه چند ماهه دیگه تولد ۲۹ سالگیمه هنوز مجردم😥😥😥😥😥😪😪😪😪😪😪😪دوستم داره شوهرم یه ۷،۸ سال ارم بزرگتر باشه😔😔😔

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ان شاءالله خدا مهر بچه به دلش بندازه. چند سالتونه ؟ هردوتون منظورمه؟

من خداروشکر هم خودم بچه دوست داشتم هم همسرم از همون دوره عقد میگفت من دلم میخواد زود بچه دارشیم، منم دوست داشتم ولی خودش یه مدت به تعویق انداخت و گفت باشه بعد اما خب منم بیکار ننشستم و باهاش صحبت کردم و ...و الان هم باردارم خدارو شکر. البته به تعویق انداختنه حکمت داشت . حکمتشم این بود که من یکم وزن اصافه کردم و کلی به خودم برسم تا بدنم اماده بشه اخه هم خیلی لاغر بودم هم بخاطر سرد مزاجی یه سری مشکلات داشتم عقب میانداخت تا من بدنم رو تقویت کنم

بر عکس شوهر من اینوری از پشت بام افتاده همش میگه بچه دوم.. منم میگم نمیخام.. اون خیلی بچه دوسته.. منو کلا فراموش کرده.. عشقش شده بچمون!! اگه دخترم بگه نریم خرید نباید بریم اگه بگه بریم خرید باید بریم منم اصلا هیچ که تو چیزی نیاز داری نداری

2706