2737
2734
عنوان

علائم مسخرررررررره 😡😢😡 ... خوشحالی شوهر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3391 بازدید | 217 پست
اخه بچه دوست دارم 😔

چرا اون دوست نداره نی نی بیاری

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اون دوست نداره نی نی بیاری

میگه هزینه اش زیاد میشه از پسش بر نمیام ... همکاراش بهش گفتن هزینه سونو و ازمایش و کلی چیزای دیگه بچه زیاده و فلان و اذیتی و الانم شوهرم میگه بچه نمیخوام میگه چه کاری واسه پدر و مادرامون کردیم الان بخوام بچه داشته باشم اون واسم انجام بده بعدم میگه همینجوری دو نفره دوست دارم یکی دیگه باشه مزاحممون میشه .. به نظرت از الان داره حسودی میکنه 🙄🤦‍♀️😐

2728
 دقیقاشوهر منم اونجوری میگف😂😂☹️☹️برای چی سونو

واسه کیست !!! اخه من یه سال پیش کیست داشتم دارو خوردم ولی دیگه سونو نرفتم الان مجبورم برم میترسم کیستم دفع نشده باشه ... دعا کن مشکلی نداشته باشم 😢

میگه هزینه اش زیاد میشه از پسش بر نمیام ... همکاراش بهش گفتن هزینه سونو و ازمایش و کلی چیزای دیگه بچ ...

نه اینم دقیقا همونو میگه.میگه وقتش نیس زوده .الان وضعیتمون جور نیس.کلی هزینه میخواد

2738
میگه هزینه اش زیاد میشه از پسش بر نمیام ... همکاراش بهش گفتن هزینه سونو و ازمایش و کلی چیزای دیگه بچ ...

اره شدید.

بدون هماهنگیش اصلا بچه نیار حتما قبلش ببرش،مشاوره.

من مامام تو بیمارستان همکارم گفت اگه روزی شوهر کردی تا شوهرت نگفت بچه بچه نیار چون اصلا کمکت نمیده.بار مسئولیتش رودوش خودته.هرچند هستن مردایی که بعد بدنیا اومدن بچه عاشقش میشن ولی بعد نوقع اذیتاش،میگن خودت خواستی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
نه اینم دقیقا همونو میگه.میگه وقتش نیس زوده .الان وضعیتمون جور نیس.کلی هزینه میخواد

اره ... یه جورایی هم درکش میکنم هزینه داره مراقبت میخواد شوهرمم میترسه نتونه از عهده اش بر بیاد اما تا کی اخه سنمون داره بالا میره من نمیخوام سی سالگی بچه داشته باشم 🤒

2706