2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
گلاب به روتون ازحال سیاه نشونه کروناست استفراغ قرمز یا قهوه ای نشونه کروناست .کمر درد پایین کمر  ...

بدن دردکه آره ،سرفه شدید،استفراغ ،اسها و تب

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏
بدن دردکه آره ،سرفه شدید،استفراغ ،اسها و تب

تو بدن هر کس یجور نشون میده برا بعضیا از اول با سرفس برا بعضیا ریه بعدا درگیر میشه برا بعضیا اصلا ریه درگیر نمیشه

صلوات فرستادم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
تو بدن هر کس یجور نشون میده برا بعضیا از اول با سرفس برا بعضیا ریه بعدا درگیر میشه برا بعضیا اصلا ری ...

انشاءالله که چیزی نیست

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

منم هفته قبل تب داشتم خفیف و سردردشدید‌‌و گلودرد خ ترسیدم چون بیرون میرم‌. ظرف واینام جدا کردم میخاستم  تست بدم دو روز حالم خ بدبود بعد باازیترومایسین و بخور خ بهترشدم دیگ نرفتم تست روز سوم علایم کم شد و بعد ۵ روز کامل اوکی شدم دیگ نرفتم تست گفتم یهواصن کرونا تیس بیخودنرم اونجاالوده شم یهو‌ ولی ظرف واینام حدا کردم برا احتیاط

منم هفته قبل تب داشتم خفیف و سردردشدید‌‌و گلودرد خ ترسیدم چون بیرون میرم‌. ظرف واینام جدا کردم میخاس ...

حتما برو تست بده جایی برو ک خلوته الان همه بیمارستانها تست میگیرن مواظب اطرافیانت باش .کاره خوبی کردی جدا کردی وسایلاتو اگه میتونی یه دوهفته اینا تو اتاق بمون ک کامل از بدنت بره بیرون 

2706