2733
2734
عنوان

خانوما هیچوقت زود پز نه بخرید نه استفاده کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 41 پست

منم از زودپز بدم میاد.یبار ترکید خونمون ما ها ولی تو اشپزخوته نبودیم همش ریخت به سقف.یبار دیگم در مرز ترکیدن بود که من در یه قابلمه رو مثل سپر گرفتم جلوم خاموش کردیم دوییدم بیرون.

ولی من عمم کامل صورتو گردنش و بازوهاش سوخته سوخته بود.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
وقتی درست استفاده کنی مشکلی نداره هر وسیله ای نکات ایمنی خودشو داره حتما سوپاپشو نکشیدی بالا که بخار ...

برای منم ازاین زودپز سوپاپ دار خوباست ولی وحشت میکنم این حرفارو میشنوم البته خیلی استفاده کردم ولی جمعش کردم دیگه ازترسم .😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم به خاطره بد دارم 

خواهرم ۵ ماهه باردار بود . رفته بوده که سر زودپز رو باز کنه ولی مثل اینکه کامل هواش خالی نشده بوده . که یهو سر زودپز کنده میشه و میخوره زمین . خدا می‌خواسته که به شکم آبجیم نخورده بوده 

وقتی درست استفاده کنی مشکلی نداره هر وسیله ای نکات ایمنی خودشو داره حتما سوپاپشو نکشیدی بالا که بخار ...

البته ربطی به قیمت نداره ها...

مادرامون زود پز پنجاه سال پیش استفاده میکنن...

هیچی هم نشده

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
2731
برای منم ازاین زودپز سوپاپ دار خوباست ولی وحشت میکنم این حرفارو میشنوم البته خیلی استفاده کردم ولی ج ...

من برقیشو دادم نکات ایمنیشو رعایت میکنم بعد مشکلی هم داشته باشه بوق میزنه که چک کنم

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی...👸❤

ما فقط توش گوشت میپزیم اونم چون دیر پزه.بعد که دراوردیم گوشتاشو میندازیم تو قابلمه‌خورشت.هان لوبیا هم پیزیم میزاریم تو فریزر تو ماه شاید ۴،۵ بار استفاده بشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
من آرام پز دارم چند ساله آشپزی میکنم استفاده نکردم اما الان یک ساله دارم استفاده میکنم خیلی مواظبم&n ...

عزیزم منم چند کاره دارم ولی نمی‌دونم تووحالت برنج و ماهیچه. سوپاپ‌خروج‌هواش چطور باشه

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2740
البته ربطی به قیمت نداره ها... مادرامون زود پز پنجاه سال پیش استفاده میکنن... هیچی هم نشده

خب منم همینو میگم که زودپزی که یکو نیم پول خورده الکی و بدون علت نمیترکه چون صد در صد از اون قدیمیای مامانامون خیلی بهتره چون اونام به راحتی نمیترکه

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی...👸❤
من برقیشو دادم نکات ایمنیشو رعایت میکنم بعد مشکلی هم داشته باشه بوق میزنه که چک کنم

اهان برای من برقی نیست اخه چند وقت پیش  فامیل مادرشوهرمم میگفت زودپزشون ترکیده میگفت گازشون گود شده بود همه ی خونشون چربی بود خداروشکر تواشپزخونه تبودن ولی خیلی ترسیده بودن انگار صداش خیلی زیاد بوده 

عزیزم منم چند کاره دارم ولی نمی‌دونم تووحالت برنج و ماهیچه. سوپاپ‌خروج‌هواش چطور باشه

منم نمیدونم عزیزم ببین دوستان بلدن من ازاین آرام پز ساده هاهست

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
ما فقط توش گوشت میپزیم اونم چون دیر پزه.بعد که دراوردیم گوشتاشو میندازیم تو قابلمه‌خورشت.هان لوبیا ه ...

دقیقا منم همین طور 

برای من دوتا در داره یک در مثل قابلمه ،یک در مثل زودپز 

گوشت که پخت در زودپزی رو باز میکنم میزارم کنار در معمولی رو میزارم روش

ولی بعضیا کل قرمه سبزی و ابگوشتشون رو یکساعته توش میپزن تمام

2706