2737
2734

من تازه عروسم مادرم نه ماه پی‌ که جهاز برام خرید تو جهاز بهترین مارک زود پزو خرید ولی اسمشو نمیدونم باید ببینم... ولی نه ماه پیش یادمه یکو پونصد مادرم پولشو داد خلاصه اومدم برای دومین بار ازش استفاده کنم چون مهمان داشتم فامیلای شوهرم میخواستن بیان دیدن خونم بعد یهو زود پز ترکید صد تیکه شد تمام آب جوش و گوشت بخار پرتاب شد تو صورتم یعنی من تا ی رب هی جیغ میکشیدم  فوری شوهرم برد منو حموم زیر دوش آب سرد مادر شوهرم و همه اومدن بالا و فوری اورژانس صدا کردن دیروز که این اتفاق افتاد تاالان هنوز گر گرفتگی دارم و حالم بده دستم صورتم همه سوخته خدا لطف بزرگی بهم کرد که چون عینکیم باعینک رفتم سر دیگ و هیچچ بلایی سر چشام نیومد خدارو صدهزار مرتبه شکر میکنم ک بیناییمو دارم... تروخدا شما درس بگیرین حواستون چمع کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما زیرش زیاد بوده یا کار کردنش رو بلد نبودی

زود پزهای الان ایمن هستن

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2731
حتما زیرش زیاد بوده یا کار کردنش رو بلد نبودی زود پزهای الان ایمن هستن

اره احتمالا یک چیزی ریخته داخلش که جلوی سوپاپش رو گرفته بوده 

میگن جو و چیزایی که زیادلعاب میده میده نباید داخلش ریخت

2738

وقتی درست استفاده کنی مشکلی نداره هر وسیله ای نکات ایمنی خودشو داره حتما سوپاپشو نکشیدی بالا که بخارش بره یهو ترکیده یا یه جای کارت لنگیده وگرنه زودپز یکو نیمی به همین راحتی نمیترکه

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی...👸❤
هميشه از زودپز ميترسيدم 

من آرام پز دارم چند ساله آشپزی میکنم استفاده نکردم اما الان یک ساله دارم استفاده میکنم خیلی مواظبم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
اره احتمالا یک چیزی ریخته داخلش که جلوی سوپاپش رو گرفته بوده  میگن جو و چیزایی که زیادلعاب مید ...

اره صدرصد چیزی بوده ک پوستش یا خودش جلو سوپاپ و گرفته

انشالله هرکی هرچی برامون خواست ، خدا اول به خودش بده ✋🫠                      

من یک بارم استفاده نکردم بجاش شوهرم برام استفاده میکنه😂

میگه یارغاردوران دانشجوییمه 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
اره احتمالا یک چیزی ریخته داخلش که جلوی سوپاپش رو گرفته بوده  میگن جو و چیزایی که زیادلعاب مید ...

من فقط قرمه سبزی و قیمه و آبگوشت میزارم گندم وجو نمیزارم خطرناکه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜