2733
2739

حتما خوابه.من وقتی بچم تکون نمیخوره ب پهلو چپ میخوابم ب شکمم دست میزنم ی حالتی مث ناز کردن بعد خودش زود تکون میخوره شماهم ی امتحان بکن

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیروز تکوناش خیلی کم شد  هر وقت واسه نماز بیدار میشدم تکون میخورد امروز خبری نبود منم دیگه نخو ...

آها نی نی من صبحا تا ظهر یکم تنبله بعدش دیگ تکوناش شدید میشه. چند هفتتونه شما؟

2738
عزیزم از ساعت چند تکون نخورده؟ اصن نگران نباش . فقط جواب منو بده . من اینقد تجربه دارم تو این مورد ک ...

دیشب ساعت یک بود یهو یکم پهلو راستم درد کرد با کمرم ولی دراز کشیدم خوابم برد و خوب شد الان گرسنم شد بیدار شدم صبحونه خوردم هر چی منتظر تکونش شدم تکون نمیخوره شکلات آب قند خوردم به پهلو چپ دراز کشیدم تکون نمیخوره از درد دیشب که بعدش خوابم برد میترسم

خونم تو روستاست ماشینم نداریم😢

برو بهداشت صدا قلبشو گوش بده. اگه مشکل داشت تاکسی بگیر یا از کسی ماشین قرض بگیرید برید

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
دیشب ساعت یک بود یهو یکم پهلو راستم درد کرد با کمرم ولی دراز کشیدم خوابم برد و خوب شد الان گرسنم شد ...

من ک تو حاملگیم هر شب با دردای متنوع خوابم میبره . اون ک مسئله ای نیست .فقط شما آب یخ بخور و ب پشت طاق باز بخواب ؛ اگه تکون نخورد باز برو شونه چپ هی باز شونه راست . ی تکون ریز هم ک خورد خوبه 

عطسه یکی دو تا پشت هم بزن از خواب میپره یا پاشو راه برو هی بشین باز راه برو . این باعث میشه تعادلش ...

عطسه مگ دست خود آدمه😆

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕