2737
2734
عنوان

بچه ها کرونا دارم بیاد کمک 😢😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرونا نداری  منم آلوچه خوردم یک کیلو  برو دکتر قرص دیفنوکسیالت میده خوب میشی من سرم هم ز ...

پس هیچی نیس ترسیدم مامانم بگیره 😳😍

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
واقعا آخه برای بابا گریه میکردم بعد موقع کریه سردرد بدی گرفتم

خب گریه؛ سردرد وحشتناکی ب وجود میاره 

بخدا کرونا نداری نترسسسسسسسسسسسسسسسسسس

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری
2731

🤗 دوستان عزیز👈👈👈 تو اپلیکیشن دکتر ساینا کلی پزشک متخصص هست در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص کرونا مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا مطب دکتر هم نمیخواد برید.👌👌👌

دمنوش گزنه و شنبلیله بخور عالیه 

بابام رسیده 

الان بهتر شدم 

مرسی که گفتی

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2738