2733
2739
عنوان

اصلا نمیتونم بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 66 پست

من باشم خیلی سرسنگین میرم خونم میشینم یه مدت نمیرم اونجا اگه پرسیدن میگم نمیخوام حرفی بشه که خاله و عم قزی بفهمن پولم هر طور شده پس میدادم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ۲تا سقط داشتم سر سقطام خیلی سرکوفت خوردم و اینکه مشکل از خودمه و شوهرم سالمه و این ماه اقدام‌بودم ...

نه عزیزم حقت نیست، ولی من احساس می کنم جنبه دردو دل خواهرانه داشته، ولی به زبان خودشون

نگران فردا نباش، خدا از قبل آنجاست 🌷

ای روزگار هیچ کس درک نمیکنه. توام استارتر سعی کن خودت کنار بیای با نشکلاتت برا کسی نگو که اینجوری بگن پشتت

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2740
نه عزیزم حقت نیست، ولی من احساس می کنم جنبه دردو دل خواهرانه داشته، ولی به زبان خودشون

بقیش هم‌نشونت بدم بازم این نظرو میدی؟حقم داری عشقم چون تو نمیدونی من برای اینا چه کارا که نکردم بخاطر همشون شوهرمو خرد کردم حتی خالمم خانواده شوهرمو تو روش خورد میکنه

ببین غصه خوردن تاحالا چیو درست کرده؟؟ درد دل کردن با دیگران فقط اولاش ارامش بخشه بعدا میبینی اومدی نقطه اولت .

درسته که ازین مشکلات داشتی ولی بخدا مثل تو خیلیا هستن فقط شما نیستی که . اما راهش گریست؟؟

ازین به بعد نباید با مادرت وقتی حرف میزنی همش از ناراحتیات بگی من نمیگم حرفاشون درسته نه خیلیم غلطه ولی مادرتو خسته کردی از بس بهش گفتی .

یه مدت اصلا  به بچه فکر نکن و رو زندگیت تمرکز کن و به یه کاری مشغول شو . کم کم همه چیز درست میشه

یه دانشجوی پزشکی ساده
اسی ناراحت نشو مطمئن باش خالتم در مورد بچه هاش پیش مامانت میگه حالا شانس داشتن غیبت تورو میکردن

خالم‌بچه نداره خالم مشکل شخصیتی داره بنظرم پشت همه میگهدحتی از مامانمم پیش من میگه دو بهم زنه

البته مقصری زیاد زندگیتو براشون باز میکنی و اینکه خیلی کار غلطی کردی که اجازه میدی دیگران به شوهرت بی احترامی کنن 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

هیچ آدمی کامل نیست به این فکر کن که عصبی بوده یه چیزی گفته 

حالت رو درک میکنم البته ، دیگه پیش مادرت دردودل نکن ، گریه هات رو هم بزار وقتی تنها هستی ، سعی کن از لحاظ روحی سرپا بشی ، بهترین کسی که میتونه جمع و جورت کنه (از هر لحاظ) خودتی

به این اتفاق هم به عنوان یه شکست نگاه نکن ، فکر کن که یه درس بزرگ از زندگی گرفتی 

2706