2410
2553
عنوان

اصلا نمیتونم بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 66 پست
احساس می کنم زیاد واسه بچه داشتن، مخشون تیلیت کردی، نشستن بهت میخندن

نه ۲تا سقط داشتم سر سقطام خیلی سرکوفت خوردم و اینکه مشکل از خودمه و شوهرم سالمه و این ماه اقدام‌بودم و بچه دار نشدم عزیزم من فردای سقطم پاشدم ۲ماه رفتم پرستاری مادرمو کردم الان چند وقته روحیم بهم ریخته حقم بود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به دل نگیر گلم.مادر هر چی بگه از ته دل نیست.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

اسی چیزای بد بهت نگفتن، الکی ناراحت نشو، اونا به خیال خودشون دو لباس بیشتر از تو پاره کردن، مثلا میگن حالا که من بچه اوردم کجای دنیا رو گرفتم که تو هی گریه و بیقراری می کنی، آخرش یا بچه دار میشی یا نمیشی دیگه

نگران فردا نباش، خدا از قبل آنجاست 🌷

اینکه میگه ۳تومن خرجم کرده ۳تومن داد من‌کل سیسمونی رو بخرم تا گرون نشده بعد من ۴۰۰ تومن خواستم کادو بخرم برای شوهرم گفتم هفته ی بعد پسش میدم شاید راضی نبودم بگه به خالم

2714

وقتی نزدیکترین کس آدم غریبه ترین میشه دیگه حرفی نمیمونه ک گفته شه😔😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اسی چیزای بد بهت نگفتن، الکی ناراحت نشو، اونا به خیال خودشون دو لباس بیشتر از تو پاره کردن، مثلا میگ ...

خودش زنگ میزنه یکسره از همین خالم بد میگه یا خالمم همینطور از مامانم بد میگه بعدشم خالم خودش بارداره میشینه منو مسخره میکنه که این همش استرس داره خب مگه تو تا حالا سقط کردی؟

عزیزم ای کاش نمیخوندی... واقعا متاسفم و حالتو درک میکنم. 

مادرت باید شرم کنه از همین حرفایی ک نسبت ب شما زده

فقط و فقط شوهرت محرم اسراروو همدم دردات باشه. 

بهش نگو چی دیدی و چه اتفاقی افتاده چون اوضاع بدتر میشه. بی تفاوت از کنار قضیه بگذر

هرچی کش پیدا کنه خودت آزار میبینی

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
2706