2733
2734
عنوان

دوست داشتيد شوهرتون يكي ديگه بود؟

645 بازدید | 77 پست

خيلي سرد و بداخلاق هرسال كه ميگذره بدترم ميشه نميتونم به داشتن بچه ازش حتي فكر كنم

نه محبتي نه اخلاقي حتي با زبون خوشم بهش ميگم فقط ميگه من همينم من اينجوريم ناراحتي برو 

خسته شدم همش ميگم كاش به مردي كه عاشقم بود شوهرم بود 

دوستم داشت محبت ميكرد بهم باهام خوب بود 

خيلي دارم عذاب ميكشم نميدونم چيكار كنم خيلي شبا گريه ميكنم 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

نه عاشقشم، اما دوست داشتم خانواده اش یکی دیگه بود یا اصلن نبودن 😂😂😂

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا همه از ضعف درونی تو هست که زیادی بهش نیاز داری عزیزم می خوای همه کمبود های درونتو با اون جبران کنی ولی اون نمی خواد این نقشو انجام بده 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2728

همه مردا یک جورن یکی دیگه هم یه عیب دیگه داشت هیچ آدمی بی عیب نیست بیخیال خودتو سرگرم کن به بود و نبودش توجه نکن کلاس خیاطی و کیک پزی آنلاین ثبت نام کن پولاشو خرج کن تا دلت خنک شه واسه خودت خرید کن و بریز و بپاش و شاد باش نذار روت تاثیر بذاره و افسرده بشی 

2738

عزیزم بقیه پستت الان خوندم چه بد 😪😪 مرد بی احساس زن را پیر و عصبی میکنه و رویاهات میکشه ببرش پیش مشاور، یا خودت برو ببین مشاور چی میگه 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
اینا همه از ضعف درونی تو هست که زیادی بهش نیاز داری عزیزم می خوای همه کمبود های درونتو با اون جبران ...

صب ميره سركار تا ٩شب مياد خونه 

سرش تو گوشيه شام ميخوره ميره جلو تلويزيون گوشي دستشه دراز ميكشه يه چايي ميخوره بي شب بخير ميره اتاق ميخوابه 

به قران اگه غير اين باشه 

ديگه شوهره اينه خب برا چمه مبايد محتاج توجه و محبت شوهر بود؟!

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
چيكار كنم؟طلاق بگيرم شرايطم بدتر نميشه؟

چند سالته

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
صب ميره سركار تا ٩شب مياد خونه  سرش تو گوشيه شام ميخوره ميره جلو تلويزيون گوشي دستشه دراز ميكش ...

نه عزیزم نباید باشیم وگرنه خودمونو و فرصت زندگی کردنمونو نابود نی کنیم از طرفی وقتی  ازش تقاضای توجه و محبت کنی بدترم می کنه ببینه خوشی میاد سمتت 

حلالم کنید و خدانگهدار   
٢٧

مشخصه که نمیخواتت

اوایلم اینجوری بود یا چی؟

چند ساله ازدواج کردی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706