2733
2734
عنوان

مرد هیز😐😐😐😐😐

1580 بازدید | 130 پست

اه اه واقعاااا مرد هیز چقدررر چندش و حال بهم زنه🤮

امشب خونه خاله همسرم دعوت بودیم.دختر اون یکی خاله رو پاگشا کرده بودن.دامادشون از اول تا اخر زل زده بود به من🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮ینی کل بدنمو برانداز کرد  ینی بخدا انقدرررر معذب شده بوددم حد نداره🤮🤮🤮🤮🤮

خودم میدونم کرونا هست .لازم به یاداوری نیست دوست عزیز!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونااااااا

جورشو اون دکتر و پرستار بدبخت باید بکشن

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2731
2738
کرونااااااا جورشو اون دکتر و پرستار بدبخت باید بکشن

امروز یه مصاحبه دیدم از اونایی که ماسک نزده بودن.یه خانومه گفت من ماسک نمیزنم اگه قراره بمیریم بزار دسته جمعی بمیریم واقعا هنگ کرده بودم.

کرونااااااا جورشو اون دکتر و پرستار بدبخت باید بکشن

۰الان همه دارن میرن بیرون و عروسی.

خود تی وی گفتن برگردین به زندگی عادیتون.

این خانم پارسال دی ماه عقد کرده بودن.دیگه چندماه صبر کرد کرونا تموم نشد،دیگه پاگشا کرد.

کرونارو یادم رفته بود یه ساعته ها خودت یادم انداختی😛

مگه کرونا نیست مهمونی گرفتنتون برا چیه😀عقبوت الهیش هم همون مرد هیز تو جمعتون بوده😂😂😂

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
امروز یه مصاحبه دیدم از اونایی که ماسک نزده بودن.یه خانومه گفت من ماسک نمیزنم اگه قراره بمیریم بزار ...

اره منم دیدمش تاوان یه نادون یکاری میکنه ۱۰۰ تا عاقلو میندازه تو دردسر 

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2706