2737
2734
عنوان

شوهرم دوست دختر داره

| مشاهده متن کامل بحث + 4267 بازدید | 171 پست
شوهر منم یشب درمیون مسته چرا یبار همچین چیزی از دهنش درنمیاد☹

بقرل معروف امشب سياه مست بود

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

من به هیچ‌وجه‌کار اون خانوم‌رو‌تایید نمی‌کنم ولی کار همسر شما‌ به مراتب وحیقانه تر و‌زشت تره. تیغ زدن‌ یه‌خانوم‌ و مطمئنا با هزاران وعده و وعید. و‌باوقاحت تمام‌تعریفش برای همسرش! با عرض معذرت متنفرم از چنین مردهایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای کاش وقتی بچه دارین نذارید همسرتون مست کنه

اونم در این حد

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2731
من به هیچ‌وجه‌کار اون خانوم‌رو‌تایید نمی‌کنم ولی کار همسر شما‌ به مراتب وحیقانه تر و‌زشت تره. تیغ زد ...

منم متنفرم

دلم ميخاد همين الان سويچ ماشينو بردارم برم بچشم مال خودش

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
رو حسابی که یک ماه دنبال خونه بودم حواسمو جمع نمی‌کردم کلاه میذاشتن تا نوک پام هزارتاشو دیدم کل مشکل ...

متاسفانه انقدر،مالیات ازشون میگیرن که مجبورن بچاپن از،مردم...

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
بابای منم تو مستی همینجوری خودش لو داد

طلاق نگرفتن؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
چراعقلشون دست خودشونه

ن اکنی ک زیاد مست میکنه واقعا عقلشون دست خودشون نیس فامیل ما شوهرش و دوستاش مست بودن به این بدبخت تجاوز میکنن میاندازنش تو بیابون .بعرا شوهره میفهمه چ غلطی کرده ولی طلاق میکیره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
بنظرم رو حرف کسی که مسته حساب باز نکن شاید توهم زده  الان که خوابه برو ببین تو گوشیش چه خبره&n ...

یعنی توهمم ممکنه بزنه حرفاش درست نباشه؟

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
ن اکنی ک زیاد مست میکنه واقعا عقلشون دست خودشون نیس فامیل ما شوهرش و دوستاش مست بودن به این بدبخت تج ...

وای چه بد

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  

من برم بگردم دعا كنين يچيزي دستگيرم بشع حالشون بگيرم

متاسفم برا همسرتون که اون چیزا رو میخوره

شاید داره تو مستی چرت وپرت میگه و واقعا دوستش نباشه.شاید یکی از مشتریاشه تو اون عالم فک کرده دپستشه الکی ننداز تو ذهنش واقعا دوست شه

من شیعم،حیدر آقامه  
متاسفانه انقدر،مالیات ازشون میگیرن که مجبورن بچاپن از،مردم...

عزیز همه مالیات میدنا مالیات همه هم یه اندازست

چاپیدن هم اصلا اجباری نیست

ادم درست حاضره از گشنگی بمیره ولی حق الناس گردنش نیفته

نگید اجبار

ن اکنی ک زیاد مست میکنه واقعا عقلشون دست خودشون نیس فامیل ما شوهرش و دوستاش مست بودن به این بدبخت تج ...

به زنش تجاوز میکنن؟؟؟

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2706