2733
2734
عنوان

شوهرم دوست دختر داره

| مشاهده متن کامل بحث + 4267 بازدید | 171 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ميگ تو عشق مني بزار پول بگيرم كاسبي كنم بعد ميدمش بره

ن اصصصلا اجازه همچین کاریو ندی بهش یوقت

یکی از اشناهای ما شوهرش همینا رو بهش گف بعدش ک خرش از پل گذشت زن و بچشو گذاشت رف پیش اون

الان شغلش چه ربطی داشت😕

برادرشوهرمم املاكي داره كلا دنبال تيغ زدن زنا

اما جاريم عين خيالشم نيست

ميگ مهم اينا ظهر ناهار پيش خودمونن شبا هم تو رختخواب خودمونن

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

خدای من ⁦🤦🏻‍♀️⁩ متاهل بعد تو مستی میگهدوست دختر دارم که بتیغمش 😏 خدا عاقبتمون. و بخیر کنه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2738

از تو گوشیش شماره زنه رو بردار 

ولی مقصر اصلی شوهرته 

اون زن نباشه یکی دیگه !

شایدم توهم زده چرت و پرت گفته ؟🙄

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
ن اصصصلا اجازه همچین کاریو ندی بهش یوقت یکی از اشناهای ما شوهرش همینا رو بهش گف بعدش ک خرش از پل گذ ...

منم از همين ميترسم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

مگه تو مستی هرکی هر حرفی بزنه راسته ؟

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
شرمنده نمیخوام توهین کنم ولی حتی تو کثافت کاری هم فکر دلالی هستن املاکی ها پول گیرش بیاد ....

روچه حسابی راجب همه این حرفو میزنید؟؟؟😕😕😕

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
اسم و فامیلشو بزن اینستا شاید پیدا شه

فكر خوبيه

2706