2737
2739

مرسی. لیمو خریدم حالا دنبال بهترین دستورم

@marzi24    

عزیزم درست کردین تا حالا؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من درس کردم با خود آب لیمو نمک روغن زیتون تو ظرف شیشه ای ب مدت 1ماه خیلی خوشمزس

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
شهر ما منبع لیمو ترش هست ، مامانم با نمک درست میکنه بدون سرکه ، راستش بلد نیستم

سرکه اره نمیخواد. فقط آب لیمو تازه باید ریخت. یعنی عالیه ها. هم پاکسازی یجورایی هم لاغری. هم یک پر ش رو میشه با غذا خورد از بس ترشه

2738
آره عالیه. دستور و قلق خاصی داره بگو

ن عزیزم قلق خاصی نداره فقط دونه های لیمو رو جدا کن لیموترشت از این  کوچیکا باشه آب لیموی اصل تازه بریز توش با چند قاشق روغن زیتون البته اگه زیاد درست میکنی باید ب اندازه لیموترشات روغن بریزی 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

با استانبولی خیلی حال میده 

2706