2737
2734
عنوان

حالم به هم میخوره...

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 66 پست

چند وقت پیش یکی تاپیک زده بود از خیانتش میگفت نبودی ببینی چجوری ی سری واسش یقه جر میدادن و دفاع میکردن

تازه کسی هم مخالفشون حرف میزد تیکه مینداختن که مریم مقدس شدین و ...

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی صلاح خودشو بهتر میدونه

آره واسه همینه که گوه زدن تو زندگیشون و افسردگی گرفتن 😄هر غلطی میخوان بکنن اما کاراشونو جار نزنن چهارتا دیگه رو مثل خودشون کنن

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2728
والا شدیم مصداق قران قوم لوط و ثمود و نوح و قوم تمام پیامبرا یک گناهی میکردند خدا عدابشون کرد مردم ...

منم چن وقت پیش فکر میکردم خدا چشمشو رو هممون بسته ناشکری نیست ولی هر روز بدتر دیروز🙁💔

مغـرورها احـساسی ترند :))
چند وقت پیش یکی تاپیک زده بود از خیانتش میگفت نبودی ببینی چجوری ی سری واسش یقه جر میدادن و دفاع میکر ...

فقط ادعا مون میشه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2738
آره واسه همینه که گوه زدن تو زندگیشون و افسردگی گرفتن 😄هر غلطی میخوان بکنن اما کاراشونو جار نزنن چه ...

میرن زندگی بقیه رو هم خراب میکنن

اینایی که اینجا دفاع میکنن خیلی عجیبن 😒

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
آره واسه همینه که گوه زدن تو زندگیشون و افسردگی گرفتن 😄هر غلطی میخوان بکنن اما کاراشونو جار نزنن چه ...

نه دیگه نباس جار زد بنظرم جار زدن هرچیزی عقده درونیه وعلا من چیکار دارم اونیکی چیکار میکنه وبلعکس

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
صیغه حرومه صد در صد اوناییم که خیانت میکنن خب احمقن مگه مرض دارن وقتی خبر دارن خب جدا بشن راحت شن

ببین من مرجع تقلید نیستم اما مسجد هم توالت میخواد.وگرنه تو محرابش کثافتکاری میکنن

ینی چی باهمه رابطه دارم شوهرمم همینطور؟خدا کنه بد برداشت کرده باشم🤷‍♀️🤦‍♀️😨

درست برداشت کردی

2706