2737
2734
عنوان

شوهرم بهم دروغ گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 21 پست

عزیزم سخت نگیر شاید رو بقیه پولش یه حسابی باز کرده که انگار میکنه خرج شده س . الان عقدی حساسی اینا اسمش دروغ نیس که تو زندگی مشترک سعی کن حریم خصوصی همو حفظ کنید . اصلا نرو سراغ چک کردن حساب و اینا . بخوای شوهرتو کنترل کنی ضرر میکنی گلم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بنظر من ب این نمیگن دروغ شوهر خودم حرف این چیزا ک میشه همیشه میگه حسابم ایقد داره وقتی میگم پ اون چیه میگه اون پس انداز اینده س ک معلوم نیس جی میشه اونو میزارم برا روز مبادا ک نیازمون بشه دکتری چیزی باشه  شماهم قضاوتش نکنید  وقتی نیازتو برطرف میکنه دیگ چ نیازیه بدونی درامدش چقده

آدما فقط تو ترافیك پشت همن !!!!!!!
احتمال زیاد همینه

،تو دوران عقد ذهنتون رو درگیر اینجور مسائل نکنید سعی کنید بیشتر همو بشناسید،ببینید ک همسرتون چ شخصیتی داره و اون مهارت ها رو برای آیندتون یاد بگیرید...

و برای ازدواج هم حتمن پیش یک مشاور پیش از ازدواج برید تا بیشتر شما رو با نوع تیپ شخصیتی همسرتون آشنا کنه و توصیه های لازم رو بهتون بگه...

براتون ازدواجی موفق رو آرزومندم 🙏🌷

ی جوری بجنگ ک حتی اگه ب هدف هم  نرسیدی، جنازه تو نزدیک قله پیدا کنن؛ نه تو کوهپایه.../💪